Kai Oja Consulting
Ütle, kes on Su ümber ja ma ütlen, kes oled Sina

Kas oled kuulnud väljendit “Ütle, kes on Su sõbrad ja ma ütlen, kes oled Sina”? 

Kas oled selle tähenduse üle ka sügavamalt mõelnud?

Lihtsalt ja lühidalt öeldes tähendabki see seda, et me ümbritseme end alateadlikult inimestega, kes mõtlevad ja käituvad sarnaselt meiega ning kellega koos olemine klapib. Kui aga tunned, et pole päris rahul sellega, kus oma elus praegu oled või on tunne, et kõik on tore küll, aga midagi oleks nagu puudu, on paras aeg teadlikult valida, mille või kellega end ümbritsed.

Siin on Sulle üks harjutus, mille abil saad analüüsida hetkeseisu oma elus ning mis aitab Sul aru saada, kas selline elu on see, mida Sa päriselt tahad:

  1. Pane kirja need 5 inimest, kellega sa igapäevaselt kõige rohkem suhtled ja läbi käid.
  2. Vaata, millised nad on, kuidas nad käituvad ja millist elu elavad. 
  3. Ja nüüd mõtle, kas soovid ikka elada sellist elu või et Sinu lapsed elaksid nii nagu need inimesed, kellega Sina igapäevaselt  lävid.

Thinking Into Results (TIR) programm on üks maailma edukamaid mentorprogramme, mille toel tehtud elumuutusi naudivad tuhanded inimesed üle maailma, sealhulgas ka sajad eestlased. See on grupimentorlus, kus Sa oled ümbritsetud sarnaselt mõtlevate inimestega -  selliste inimestega, kes tahavad elus edasi liikuda, kel on silme ees siht edu saavutamisest. 

TIR programm on kindel soov tahta oma elu elada paremini, teisiti kui seni. See on teadlik valik neile, kes usuvad, et on väärt palju rohkem ja võimelised veel palju enamaks. 

Kui TIR programm huvitab Sind, saad lisainfot lugeda siit.

Broneeri minuga kõne, kui soovid teada saada, kas TIR programm võiks Sulle sobida. Räägime sellest, kus Sa hetkel oma elus oled ja kuhu soovid jõuda.

Broneeri kõne siin

 

Pildid / - Oja_logo