Tagasiside - Kai Oja Consulting

Tagasiside

Kai on heatahtlikult nõudlik. Ta usub sinusse rohkem, kui sa vahel ise endasse usud. Ta näeb suurt pilti ja hoiab oma TIRikaid- ta jagas oma taipamisi ja oma elu ja see kõik inspireerib.

Jaanika Toome

Programm andis minu enesearengu õpingutele süsteemse vaate ja harjumused. Kai on juhendajana toetav, samas ka otsekohene ja see on vajalik, et läbi minna harjumuspärasest, mis mind varasemalt edasi pole viinud.

Mariliis Lukk

Kai aitas mul näha neid külgi elus, kus olen osutunud iseenda pudelikaelaks. Kõrvaltvaataja perspektiiv annab laksu, et lennata teisele tasemele! Mentorlus Kaiga oli mulle iseenda restart.
 

Ruth Mändma

HEA mentor ei saa Su piiramatule potentsiaalile küll midagi juurde panna, aga ta saab tähelepanu juhtida Su enda poolt peale pandud piirajatele ja õpetada, kuidas need maha võtta.
HEA mentor ei anna edasi ainult teooriat, ta on ka ise praktik ja elav tõestus enda juhendamise toimimise kohta.
Koostöö hea mentoriga toob kaasa võrgustiku ühtemoodi mõtlevatest inimestest, kes on kõik üksteisele omal moel mentoriteks.
HEA mentor õpib ka ise pidevalt juurde ja on sellega eeskujuks.
Kai Oja on HEA mentor! Aitäh!

Ahto

Kai ja tulemusliku mõtlemise programm õpetas mind aru saama, miks juhtuvad meiega asjad, mis meid vahel paremal, vahel ebameeldivamal viisil tabavad, ja kuidas neid juhtumisi enda tahtmist mööda muutma hakata.

Sain programmist ja Bob Proctorilt enda ellu mõtted, mis mõtlevad. Pannes kirja oma mõtted, mis muutmist vajavad ja kirjutades neile vastanduvad laused, avastad end kui võtit omamast, mis avab järjest uusi soovide laekaid. See on kui idanemise periood, kui täna kirja pandud mõte saab mõne kuu või aasta pärast teoks.

TIR andis mulle südamerahu, enesekindluse ja eneseusalduse, enese juhtimise oskuse ja suhtumise, millega muuta iseend ja ümbritsevat maailma kõigile parimal viisil.

Silja Holter

Tulemusliku Mõtlemise programm aitas mul leida julguse hakata tegema seda, mida olen salaja südames alati soovinud, aga millest rääkida julgesin vaid üksikutele. Selle abil kasvatasin julgust elada ise oma elu, leida omaenese õnnelik teekond. Kes teab, kas mu raamat olekski ilmunud, kui poleks olnud Tulemusliku Mõtlemise toetavat raamistikku ning Kai julgustavat juhendamist.
Mulle meeldib, et ta juhendajana ei tee oma klientide eest mitte midagi ära, vaid ma tõesti õppisin võtma vastutust oma otsuste eest. Saan endast paremini aru ning olen seeläbi ka õnnelikum.

Birgit Itse

Kogu Tulemusliku Mõtlemise (TIR) programmiga on mul täna tunne nagu oleksin rääkinud Bobiga ennem TIR-i ja selle järgi koostas ta programmi Tulemuslik Mõtlemine - eriti esimesed peatükid. Õppisin neid siis, kui mul oli just neid teadmisi vaja, et võtta vastu otsuseid ja hakata nende poole liikuma.

Kai on väga hea avatud juhendaja, pigem nagu hea sõber, kes on alati toeks, kui seda on vaja.

Alar Ründla

Kui Sa tunned, et Sinus on peidus midagi, mida Sa veel avastanud ei ole. Kui Sa tunned, et Sa oled valmis rohkemaks, aga ei oska kuskilt alustada, siis ma soovitan Sulle TIRi kohe kindlasti. Kai on omandanud Bobi õpilasena trikid ja nipid, mis aitavad tal Sind juhendada nii, et Sa asud liikuma ja mis veel tähtsam, Sa jõuad eesmärgini. Kai õpetab Sulle, kuidas Sina ise oled see võluvits, mis Sind elus edasi viib. Sina ise!

Kui Sul on seda raske uskuda, et Sinagi oled võimeline mägesid liigutama, siis laena Kai usku ja küll aja jooksul näed ka Sina tõde.

Jaana Hinno

Mulle meeldis see, et ma tundsin, et olen hoitud. Kui mul tekkisid küsimused, said need kiiresti vastuse. Kai ütles "olen ühe sõnumi kaugusel" oli väga julgustav.

Kristen Terasmaa-Labo

Minu mõtetesse lõi see 9 nädalat selguse ja aitas paika panna fookuse ja konkreetsed sammud edasiliikumiseks. Paika said pandud isegi konkreetsed kuupäevad kindlate edasiviivate tegevuste tegemiseks oma ettevõttes. Kõige väärtuslikum minu jaoks on see, et ma tunnen, et minu sees on heas mõttes miski pöördumatult muutunud ja tagasiteed enam pole e. ma  tean selgelt millist elu ma tahan ja mis veel olulisem ma päriselt usun, et kõik ongi võimalik ja ma järjest näen võimalusi, kuidas sinnapoole liikuda.
 
Soovitan Kaid väga, kuna ta päriselt hoolib, et ta saaks sind aidata ja ta päriselt aitab ka luua sellise mõtteviisi muutuse, mis paneb sind soovitud muutuste suunas liikuma. Ja ma siiralt usun, et 95%, kui mitte rohkem meie tulemustest sõltubki tegelikult mõtteviisist, vaid 5% konkreetsetest teadmistest, oskustest. Loomulikult ei saabu tulemused kohe 9 nädalase coachingu lõppedes, sest vastavalt loodusseadustele toimub kõigepealt nn. idanemisperiood (nagu lootest saab beebi 9 kuu jooksul, porgandiseemnest kasvab porgand teatud nädalatega jne.), aga nö. seemned saavad kindlasti mulda pandud, mis ongi ju soovitud tulemust eelduseks. 1-1´le coaching on mõistagi tasuline teenus ja ma siiralt tunnen, et see oli üks paremini investeeritud summasid mu elus, aga samas olen kindel, et kui Kai oleks näinud, et tema juhendamine mind ei oleks aidanud, oleks ta küsimusi küsimata mulle selle raha tagasi maksnud, olgugi, et sellist kokkulepet meil polnud ega sellist lubadust ta eelnevalt ei andnud.
 

Pille Lõugas

Kai on suurepärane juhendaja ja inspireerija. Ta on väga heaks eeskujuks sellega, et ta ise elab 100% nende samade õpetuste järgi, mida ta edasi annab ja et need toimivad.
TIR programmi läbimine Kai juhendamisel on minu elu paljuski muutnud, sest olen saanud õiged tööriistad ja juhised just õiges järjekorras, ning oma juhendajalt parimat võimalikku tuge kasvuks ja enesearengu teel edasi liikumiseks.
Materjal ja programmid, mida Kai edastab on sügavad, tõhusad ja loogiliselt üles ehitatud ning olen ise kogenud, et läbi mõtete ja paradigmade muutmise on meil endil võimalik oma elu kujundada just selliseks nagu me ise soovime.

Liina Ostumaa

Enne TIR programmi olin kohas, kus mul oli idee, kuid ei suutnud minna liikvele. Läbi TIR programmi õppisin selgeks järjepidevuse, enesedisipliini, oskuse luua eesmärke ja nende poole liikumise, enesest paremini arusaamise, mille käigus tunnen end enesekindlamana. Elu on üks kestev enesearengutee, mille õppimine ei lõpe. Kõik on meie peas kinni, kui suudame muuta mõtet, muutuvad meie tulemused.

Kai juhendajana oskab väga hästi ja arusaadavalt selgitada asjad lahti. Nautisin tema kui juhendaja käe all õppimist, sest tundsin, et saan iseseisvalt õppida ja keegi ei hinganud kuklasse, kuid samas alati pani tähele, kui kuhugile kinni olin jäänud ja toetav sõna oli alati olemas.

Diana Järv

TIR programmi minek oli rahaline investeering endasse, mis aitab mul veel rohkem raha tagasi tuua. Sellel teekonnal sain algul aru enda minevikust, seejärel tööriistad, kuidas oma tuleviku loomine enda kätte võtta. Koos teiste kursuse läbijatega tekkis imeline sünergia, mis aitas edasi nii ennast kui tekkis tunne, et ma saan teisi ka aidata, kui aktiivselt kaasa teen!

Tagasi vaadates oli see peaaegu aasta aega tagasi tehtud kiire otsus kõige vajalikum ja õigem asi tol hetkel. Üks oluline faktor otsuse langetamisel oli Kai: ma ei olnud temaga varem tuttav, aga tundsin, et tema saab mind juhendada sinna, kuhu soovin minna. Nii ka oli. minu jaoks on oluline täpsus, aegadest ja lubadustest kinni pidamine ning sellega sai Kai suurepäraselt hakkama.

Parim investeering ja usun, et ka Sina tunned endale õiged inimesed ja kohad ära, kui ainult tahad muutust ja julged selleks samme astuda!

Liis Järvamägi

TIRi õppimine andis mulle enesekindlust, julgust ja oskuse väärtustada seda, mida ma teen ja samuti iseennast. Ma tulin oma mugavustsoonist välja ja nüüd võin ma teha, mida iganes soovin. Olen saanud aru, et elu on midagi enamat kui lihtsalt eksisteerimine.

Kai on väga särav ja inspireeriv naine. Ta on väga suur eeskuju. Just selline peabki olema hea juhendaja.

Kui sa oled olukorras, kus sa ei tea, kuidas elus edasi minna, on TIR programm sulle just õige.

Jaana Mäoma

TIR õppimine andis mulle tagasi otsustusvõime ja vastutuse võtmise kõiges, jäi ära teiste süüdistamine, minu otsus-minu vastutus.

Endast ja teistest aru saamine ja teadmine, et elus on nii palju rohkemat veel, mis pole silmaga nähtav. Elades kooskõlas loodusseadustega, toimib see miski minu ja kõigi hüvanguks. Me kipume tahtma oma elus palju asju, aga mõistes, et: "Ma saan elus vaid seda, kes ma Olen, mitte seda, mida ma Tahan".

TIR on võti vabadusse ja see pole lihtsalt 7 kuud kestev programm vaid see tuli mu ellu, et jääda. Päev päeva järel mu teadvus avardub ja info, mida ma ennem ei näinud-kuulnud, läbib mu keha rakutasandil võimsa kohale jõudmise ja taipamisega. Kai on suurepärane eduõpetaja, kuna ta ise elab täpselt selle programmi ja enda õpetuste järgi.

Külli Pööbo

Kai õpetas mind uuesti end leidma. Tänu temale kohtusin ma taas selle võimsa Minaga, kes ma olen (alati olnud).

Liis Lusmägi

Kui Sa tunned, et tahad midagi, midagi suurt, aga ei tea isegi, mis see on või veel vähem, kuidas seda saavutada, siis Kai juhendamisel TIR programmi läbides saab see kõik selgeks ja enamgi veel. Kai on suurepärane juhendaja, kes ei ütle kunagi, mida või kuidas peab tegema, aga aitab leida teeotsa, kuhu suunduda.

Katrin Kelk

Thinking Into Results e TIRi õppimine oli minu jaoks elumuutev. TIR on programm, mis aitab endast väga sügavalt aru saada, näha, millised on mõttemustrid ja neid mustreid muuta. TIR aitas mul lõpuks näha, et ma ise teen oma elus valikud, mina ise loon endale selle elu, mida ma soovin.

Hästi oluline TIRi õppimise juures oli see, et kogu aeg oli olemas grupi ja Kai toetus. Kai juhendajana oli hästi inspireeriv ja hea eeskuju. Kui mul endal oli eneseusk madal, siis sai laenata Kai usku.

Kristiina Pomm

Soovin väljendada südamlikku tänu Kaile tema erakordse panuse eest minu isiklikku arengusse üks-ühele mentorluse käigus sel sügisel. Aastal 2023 on olnud minu elus suurim eneseareng – mentorlus keskendus sügavale alateadvuse tööle: kogemus mulle, mis on tõeliselt väärtuslik ja avas uksed muutusteks nii isiklikus kui ka mu professionaalses elus. Kai suunatud ja professionaalne lähenemine aitas mul mõista, kuidas neid mõttemustreid muuta ning luua endale positiivsem minapilt ja enesekindlam olek. Iseseisev töö ja õppimine muidugi jätkub ka pärast programmi!

Eduõpetuste juhendaja ja eksperdina tegeleb Kai inimese alateadvuses peituvaga, avades tee sügavale mõistusesse programmeeritud ettekujutustega iseendast, minapildist, enesekindlusest ja -väärtustamisest, andestamisest, hirmudest ning nende ületamise teemadest. See üks-ühele mentorlus oli osa Thinking Into Results (TIR) programmist, mis põhineb Bob Proctori materjalil, mis lisab asjale veelgi suuremat väärtust ja sügavust. Bob Proctori õpetused on tuntud oma sügava mõju ja efektiivsuse poolest isikliku arengu valdkonnas juba üle 50 aasta ning Kai on suurepäraselt suutnud neid õpetusi edasi anda ja kohandada ja enda kogemusi siduda, tagades samas individuaalse ja praktilise lähenemise igaühe isiklikele vajadustele. Kai üks-ühele mentorlus lammutab müürid ja on kiirtee eduni - ta avab inimese, kes peale tema mentorlust suudab ise uskuda enda võimesse, mõelda ja saavutada enda soovitud tulemusi ja eesmärke.

Tema juhendamisel sain praktilisi tööriistu ja ka sügavama arusaama iseendast ja oma potentsiaalist.

Suur aitäh, Kai, et Sa seda teed!

Merle Roos

Thinking Into Results (TIR) on justkui kaevumine iseendasse - järjest sügavamale ja sügavamale. Tegeled iseenda mõttemaailmaga ja teemadega, mille peale pole osanud mõeldagi. Kõik toimub kinnises ja turvalises grupis, kus kaaslased toetavad, innustavad ja inspireerivad üksteist.

Juhendaja Kai on ühe sõnumi kaugusel, küsi julgelt erinevatel teemadel. Kai rahulikkus, säravad silmad ja positiivsus ning kompetensus - need on erilised väärtused, mille nimel areneda Kai juhendamisel.

Evelin Laanemäe

Tiare Truss

Liina Ostumaa

Kai Valentin

Mariliis Lukk

Keiu Oras

Birgit Itse

Anu Sillandi

Anneliis Konks

Jaanika Toome

Karin Tiit

Alar Ründla

Toomas Kõiv

Merike Minhof

Siiri Silm

Liisi Parker

Diana Järv

Iti Ots

Liina Vettik

Ülle Puu

Kristen Terasmaa-Labo

Silja Holter

Jürgen ja Merit Mets

Evelyn Rosenberg

Jaana Hinno

Kristina Reinberk

Kristiina Pomm

Tiina Mitt

Gerli ja Margus Sunduk

Jaana Mäoma

Külli Pööbo

Carol Aas