Meist - Kai Oja Consulting

Meist

Meie missioon on aidata inimestel jõuda soovitud unistusteni.

Tõsta inimeste teadlikkust nende potentsiaalist ja õpetada neid seda kasutama läbi oma uskumuste ja mõtteviisi muutmise.

Sina oled oluline

Sina oled põhjus, miks me teeme seda, mida me teeme. Sinuga koos loome me muutust sellesse maailma. Sa jõudsid siia, sest soovid nagu meiegi elada täisväärtuslikumat elu.

Me oleme siin, et Sind aidata

Me mitte ainult ei ütle seda, vaid oleme ka päriselt Sinu jaoks olemas. Sinu soovid on meile olulised ja me tahame, et Sa saaksid olla edukas ja saavutada kõike, millest unistad. Me oleme siin, et aidata Sul see ära teha. Sinu edu on meie edu.

Me teeme, mida armastame 

Me oleme unistajad, kes usuvad, et elu on mõeldud selleks, et teha seda, mida kõige rohkem soovid. Meie tegevus on rajatud sellele, mida armastame.

Me usume “võimatusse”

Kõike, millest suudad unistada, suudad Sa ka luua. Me usume sellesse 100%. Ei ole midagi, millega Sa hakkama ei saaks ja meie tahame Sulle seda näidata.

Naiselik tee

Ettevõtlusmaailm ja ärikultuur on enamasti kirjeldatud meheliku jõulise mõtteviisina. Meie näitame Sulle, kuidas oma tegevust juhtida südame ja intuitsiooniga ning kuidas raske töö ja stress asendada kerguse ja kulgemisega.

Me oleme siin, et muuta maailma

Andmine on saamine. Me armastame andmist. Me korraldame tasuta koolitusi, käime kõnelemas koolides, toetame neid, kellel meie tuge kõige rohkem vaja on. Ühiselt panustades saab maailmast parem paik.

Sa saad meid usaldada

Me hindame Sinu usaldust väga ning oleme selle eest äärmiselt tänulikud. Me räägime Sulle alati tõtt. Me mõtleme seda, mida ütleme. Me elame oma sõnade järgi ehk jagame Sinuga ainult seda, mida oleme ise läbi proovinud ja enda peal kindlaks teinud.

Ainult heatahtlikud inimesed

Me oleme siin selleks et luua ja teineteist toetada. Me usume sõbralikku ja viisakasse suhtlusesse, positiivsesse suhtumisse ja küllusesse. Me ei ole siin selleks, et kellegagi võistelda.

Me armastame müüa

Me oleme väga uhked, et meie veebi kursused ja mentorlusprogrammid on ühed parimad turul pakutavatest. Me armastame müümist, sest siis jõuame inimesteni, kellel on tarvis täpselt seda, mida meie pakume.

Me naerame palju

Meie eesmärk on tunda alati rõõmu, vaatamata sellele, millega tegeleme. Me ei võta endid liiga tõsiselt ja armastame vahel olla veidrad ja riskida, sest elu ja äri on mängud. Kui mingi tegevus ei too meile rõõmu ja naeru, siis me lihtsalt ei tee seda.

Me ei ole mõeldud kõigile

Me armastame luksust. Me armastame täispanuseid. Keskpärasus ei kuulu meie sõnavarasse. Meil on suured eesmärgid. See ei sobi kõigile ja see on OK. Me oleme siin, et aidata neid, kes soovivad saavutada suuri asju ja liiguvad tähtede poole. Me oleme siin, et Sulle meelde tuletada, et oled võimeline saavutama absoluutselt kõike. Kui see ei ole Sulle, siis ka see on hästi. Me oleme siin selleks, et aidata neid, kes on valmis lõplikult lahti laskma oma piiravatest uskumustest.

Meie meeskond

Kristina Reinberk

Minu siht siin elus on areneda ja kasvada ning aidata teha seda ka teistel.

Alates 2021. a maikuust olen abiks ja toeks Kai loodud kursustel väärtuse loojana.
Enne Kaiga kohtumist ma ei teadnud, kes ma olen või mida ma siin elus üldse teha tahan. Tänaseks olen leidnud sisemise rahu, sest olen paika saanud oma suure eesmärgi ja liigun selle suunas samm-sammu haaval.
 
Kai juhendamisel olen läbinud "Thinking Into Results" ehk tulemusliku mõtlemise programmi. Kuigi eneseareng on mind huvitanud juba teismeeast, siis tõsisemalt hakkasin sellega tegelema alles 2020. a lõpus. 
Kairi Mäe

Alates 2024 kevadest olen Kai Oja tiimis assistent.

Minu enesearengu teekond algas 2018, kui sain aru, et mineviku mustrid ei meeldi mulle ja ma teadsin, et elus on midagi enamat kui see, mida seni kogenud olen. Lugesin erinevaid raamatuid ja kuulasin podcaste. 2023 suvel lõin oma ettevõtte ning just ühel Kai hirmude veebiseminaril sain julgust, et loobuda põhitöökohast. Ma ei teadnud, mis mind ees ootab, kuid otsustasin, et saan hakkama.

2023 novembris läbisin Kai juhendamisel programmi "Lead the Field", mis andis mulle julgust hakata unistama. Pärast seda on täitunud mitmed soovid ja minu ellu on tulnud imelisi võimalusi, mida ma ei oleks kunagi osanud oodata.

Kai juhendamisel olen läbinud "Lead the Field" ja 2024 suvel alustan programmiga "Thinking Into Results" ehk "Tulemuslik mõtlemine".

Endla Kuusk

2021. aasta suvest löön kaasa Kai Oja meeskonnas sündmuste korraldajana.

Minu enesearengu teekond sai alguse 2020. aastal, kui sain aru, et olen enda elus kõrvalosatäitja ja see roll ei teinud mind õnnelikuks. Selleks, et ennast uuesti leida ja olla oma eluloo filmis peaosatäitja, vajasin ma kedagi, kes juhendaks mind sellel teekonnal. Täpselt õigel hetkel viis elu mind kokku Kaiga.   

Minu suur eesmärk on aidata inimestel näha igaühe enda suurt potentsiaali leidmaks oma elu õnne valem.

Kai juhendamisel olen läbinud "Thinking Into Results" ehk tulemusliku mõtlemise programmi.