Kai Oja - Kai Oja Consulting

Minu lugu on täiesti tavaline lugu lillelisest lapsepõlvest ühes täiesti tavalist elu elavas Eestimaa alevikus. Tubli laps oma vanematele, eeskujulik õpilane koolis, viisakates seltskondades ringi liikuv nooruk, kelle elus oligi kõik väga hästi ning kes liikus elus harjumuslikku rada - saada hea haridus, minna tööle, luua pere ja olla rahul sellega, mis on.

Elu oli ilus ja lilleline, kuid see ei tundunud kui unistuste täitumine. Ma tundsin, et midagi on minu elust puudu. Mõistsin, et ma tahan rohkemat kui olla tavaline. Ma unistasin ja lootsin, et minu unistuste täitumine on võimalik.

Ma olen pärit neljalapselisest perest ning olen nüüdseks ise kolme poja ema. Just emaks saamine on viinud mind teekonnale, sest siis hakkasin üha rohkem mõtlema sellele, mida tegelikult elult tahan. Siis hakkasin ma ka uskuma, et unistuste täitumine ongi võimalik.

2018. aastal tegin julge sammu ja tulin ära palgatöölt teadmata, mida ma teha tahan. Mul oli vaid teadmine, et mulle meeldib inimestega töötada, suhelda ja mulle meeldib õpetada. Aga kus neid tahtmisi rakendada, seda ma ei teadnud.

Sama aasta lõpus, kui olin palgatööst loobunud, läksin koolitusele „Ma tean, miks ma siis ei tee“. Seal ma sain teada, kuidas minu alateadvuses olevad mõttemustrid juhivad minu elu. Siis ma sain aru, miks ma ühel hetkel tunnen end võimeline olevat saavutama kõike ja teisel hetkel taas suutmatusse langen.

Ma hakkasin neid mõttemustreid muutma asudes õppima Bob Proctori juhendatud programmi Thinking into Results osaledes juba mõne kuu pärast Torontos Bobi 6-päevasel seminaril, mis läks mulle maksma rohkem kui mu aastapalk siis oli.

Õppides aeroobikatreenerina Bobi materjale hakkasin pakkuma personaalseid tunde ja trenne, mida ma varem polnud julgenud teha, mistõttu mu sissetulek kasvas kolmekordseks. Ja pärast seda sain ma aru, et ka mina soovin edastada Bobi õpetusi ja näidata inimestele kui vägevad nad on, et aidata neil näha enda piiritut potentsiaali.

Ma taipasin, et minu kirg ja kutsumus on aidata inimestel jõuda nende eesmärkide saavutamiseni ja siis veel natuke kaugemale. Ma mõistsin, et Bob Proctori õpetused ja järjepidev eneseareng aitavad jõuda unistuste täitumiseni.

Läbi sihikindla enesearengu ja järjepideva Bobi materjalide õppimise muutsin oma minapilti nii, et minust kui palgatöötajast ja koduperenaisest sai ettevõtja. Nagu Bob rääkis, nii ka tegin - nägin ennast juba ettevõtjana kuigi ma seda sel hetkel veel ei olnud.

Asutasin oma ettevõtte Oja Consulting OÜ 2019. a ja juba aastal 2020 oli ettevõtte aastakäive üle 40 000 €. Ma uskusin sellesse, mida teen ja panin kogu oma energia ettevõtte kasvu. Ja aastast 2021 on ettevõtte käive olnud 20 000 € kuus. Nüüd arendan ennast kui ettevõtjat, kui eduõpetuste õpetajat ja elustiili treenerit.

Miks just Bob Proctor? Bob Proctor on loonud süsteemi, mis garanteerib tulemused 100%. See süsteem loob korra Sinu mõtetes ja aitab jõuda teadmistest tegudeni. Tema õpetused on aidanud kümneid tuhandeid inimesi kõikjal maailmas. Ma tean, et tema õpetused toimivad, sest elan nende järgi alates jaanuar 2019.

Läbi nende õpetuste olen loonud oma elus tasakaalu vaimse ja materiaalse maailma vahel. Ma olen tänaseks aidanud üle tuhande inimese, korraldanud sadu koolitusi ja täitnud kümneid endale seatud eesmärke.

Bob on öelnud: „Mul ei ole õrna aimugi, kuhu ma võiksin jõuda võrreldes sellega, kus ma olen.“ Olen seda mõtet järginud ning saanud selle mõtte sisu kogeda aastast 2018. Meil tegelikult ei ole piire, kui me otsustame astuda endalt ise tee pealt eest.

Ma juhendan enesearengu programme, mis on mõeldud nii indiviididele isiklikuks arenguks kui ka ettevõtte arenguks, sest ettevõte on täpselt nii tugev ja edumeelne, kui seal töötavad inimesed.

Kõiki neid programme, mida õpetan, kasutan ka oma meeskonna juures. Seepärast tean, et tulemused on tõesti 100% garanteeritud.


Eneseareng ja aina uute eesmärkide täitmine on Kai igapäev. Ta õpetab teistele vaid seda, millesse ise usub ja millega ise igapäevaselt tegeleb.