Kai Oja Consulting
Suve lõpuks särama - Rohkemat kui hakkama saamine juubelikursus

Kas juba mõtled ärevusega, et suvi on peaaegu lõppemas ja midagi polegi nagu teha jõudnud? See tõmbab korraks tuurid üles, aga siis tuleb jälle midagi vahele ja soiku need plaanid jäävadki. 

Või tunned end vahel nagu arvuti, kus on korraga avatud 10 erinevat programmi, mis alatasa teavitusi saadavad ning nõuavad Su tähelepanu? Sa saad selle kõigega hakkama, sest oled rööprähklemise maailmameister, kuid see, et asjadega on alati kiire ja et elu käib pidevalt üles-alla, nagu Ameerika mägedes, tegelikult väsitab sind?

Kui tunned, et motivatsioon ja tegevusplaan sõltub juhuse tahtest, siis kuidas Sulle meeldiks õppida, kuidas päriselt elada nii, et Su elu oleks rohkemat kui vaid hakkama saamine? Isegi siis, kui Sulle praegu tundub, et see on ilmvõimatu kõikide nende töö- ja kodukohustuste, laste, sõprade, jm kõrvalt. 

Siis mul on Sulle hea uudis! Terve augustikuu on veel ees ja Sa jõuad veel palju enne sügise algust ära teha, kui Sa vaid seda tahad. Seega kutsun Sind oma kõige populaarsemale kursusele “Rohkemat kui hakkama saamine”. Kursusel on osalenud juba üle 600 inimese ja seekord viin seda läbi juba 10ndat korda! 

Kursus toimub veebis ja kestab 32 päeva. Iga nädal kohtume ühe korra otse-eetris ja iga päev annan Sulle ühe ülesande, mida päeva jooksul teed. Tundub tehtav? Sõltumata Sinu varasematest teadmistest ja kogemustest, igaüks, kes otsustab päriselt kaasa lüüa, lahkub selgusega oma mõtetes ja elab rohkem oma südame järgi.

Üheskoos avastame:

  • Kuidas päriselt elada nii, et Su elu oleks rohkemat kui hakkama saamine?
  • Mida Sa tegelikult elult tahad ja mis on Sinu kirg?
  • Miks rööprähklemine Sind edust ja sügavast rahulolust eluga tagasi võib hoida?
  • Kuidas teha lõpp pidevale kaosele, samal ajal siiski palju tehtud saada?
  • Kuidas luua uusi harjumusi kerguse ja naudinguga?
  • Kuidas ainuüksi oma mõtlemist ja suhtumist muutes õnnelikumaks ja rahulikumaks muutuda?
  • Kuidas teadlikult igasse päeva rõõmu luua?

Tehes 30 päeva jooksul iga päev ühe väikse asja teisiti oled kursuse lõpuks hoopis teises kohas, kus oled täna.

Kui tahad veidi enamat ja soovid personaalsemat lähenemist, oleme loonud ka VIP paketi. Sellega saad iga otse-eetri ajal olla Zoomis kohapeal (hõbepaketi omanikud osalevad webinaril Facebookis) ja küsida kõik oma küsimused. Pärast otse-eetrit võtan 30 minutit, et kõikidele personaalsetele küsimustele vastata.

See kursus on Sulle, kui oled valmis reaalselt tegutsema.

Kui Sina soovid seda õppida, lõpetada rööprähklemise ning päriselt veel sel suvel oma unistuste poole liikuma hakata ning sügiseks oma sisemine sära (taas)sütitada, siis see kursus on heaks alguseks. 

Viin oma suveplaanid täide

Säravat suve jätku!

Oja logo