Kai Oja Consulting
Sinu visioon = reaalsus 2024. aastal

Kujutle korraks täiesti uut reaalsust enda elus. Sellist, millist vaid oma unistustes oled ette kujutanud.

Kindlasti on Sul ettekujutus, mida Sa käesoleval aastal korda tahad saata – ehk on selleks unistuste reis, karjääris uuele tasemele jõudmine või ettevõtte käivitamine.

Kuid küsin Sinult, kas oled paika pannud, millal need unistused teoks saavad? Mis on Su esimesed sammud nende suunas? Võta hetk aega ja mõtle selle peale.

Mina loon viimased 5 aastat väga teadlikult oma aasta eduplaani. Ja see toimib.

Sest unistused saavad olla küll teejuhiks, kuid tihti jäävad vajalikud detailid puudu. Vahel ei ole me valmis investeerima aega ega raha, et oma unistusi realiseerida. Võib-olla aga on meis endas peidus need takistused, mida me ei julge tunnistada - hirm ja kahtlused.

Just meie enda uskumused on need, mis meid tagasi hoiavad. Suured unistused võivad tunduda ulmelised või kättesaamatud, sest paljud meist on üles kasvanud mõtteviisiga, et edu tuleb ainult raske töö ja pideva pingutamisega.

Aga see ei pea nii olema.

Piiravatest uskumustest vabanemine viib kiiremate ja suuremate tulemusteni.

Aga kuidas siis päriselt enda unistused reaalsuseks teha?

  • Esimene samm on endalt küsida, kas ma usun, et see on võimalik? Uskumused määravad meie tegevused ja otsused. Kui Sa ei usu, et miski on võimalik, siis ei hakka Sa ka selle nimel tegutsema.
  • Teiseks, visualiseeri edu. Kujutle end olukorras, kus oled juba saavutanud oma unistuse. Kuidas see tundub? Millised sammud Sind sinna viisid? Visualiseerimine aitab Sinu alateadvusel unistuste täitumiseks soodne pinnas luua.
  • Ja kolmandaks, otsusta vabaneda piiravatest mõttemustritest. See võib tunduda võimatu, kuid see on ülivajalik samm. Piiravad uskumused on nagu sangpommid, mida me endaga kaasas tassime. Kui Sa neist vabaned, siis liigud kiiremini ja kergemalt oma eesmärkide poole. 

Usalda protsessi ja enda võimet neid suuri unistusi teoks teha.

Sinu suured unistused on võimalikud.

Ma olen siin, et Sind toetada ja inspireerida, sest ma usun Sinu võimesse unistusi ellu viia.

Ja kui oled valmis oma visiooni reaalsuseks tegema, siis osale kindlasti minu päriselu sündmusel “Eduplaan 2024: kuidas mitmekordistada oma tulemusi väiksema pingutusega”

Sündmuse tulemusena on Sul terviklik Eduplaan, mis viib Sinu elu ja Su tööalase edu plahvatuslikult uuele tasemele.

Loon oma 2024. aasta eduplaani

Vägevat aastat!
 
Oja logo