Kai Oja Consulting
See mõttetu visioon!

Muutuste tuuled viivad mind Eestist mõneks ajaks ära. Kolimine tundmatusse on põnev ja hirmutav teekond, aga see on kõike seda ebamugavust väärt, kuna olen täitmas oma kauaaegset unistust. Siinkohal pean hetkeks peatuma ja tagasi vaatama.

Veel viis aastat tagasi olin seal, kus võib-olla oled praegu Sinagi - tundsin, et midagi peab mu elus muutuma. Hommikul ärgates mõtlesin pahurana eesootavale päevale ja tahtsin, et päev juba õhtusse veereks. Ärritusin laste peale, tööülesannete peale, aga kõige rohkem iseenda peale. Sisemine kriitik oli minu igapäevane kaaslane ning õhtul voodisse minnes tundsin ennast rahutu ja pettununa. Ja nii kordus see muster päevast päeva. Tundsin, et olen surnud ringis, kust väljapääsu ei ole ning ei teadnud, mida teha, et oma olukorda parandada. Igasugune visioon ja suuremad unistused tundusid hoomamatud. Midagi muuta tundus võimatu.

Aga ma tegin seda! Uskumatu, kuidas see viis aastat tagasi alanud teekond on mind täielikult muutnud. Ma naudin oma elu. Ma naudin iga oma päeva, ega oota enam kannatamatult, mil päev õhtusse veereks.

Kuidas ma kõike seda tegin? Ma avastasin enda jaoks süsteemi, mis muutis minu maailma. Ma sain teada, kuidas luua oma siht ja kirja panna visioon ning panin paika verstapostid - just need minu jaoks õiged eesmärgid.

Visiooni ja eesmärkide seadmine on nagu teejuht, mis viib Sind soovitud sihtkohta. See annab suuna ja motiveerib tegutsema. Kui Sul pole visiooni, kuhu soovid jõuda, siis on lihtne ekselda sihitult ringi ning tunda end rahutuna ja pettununa, nagu mina end viis aastat tagasi tundsin.

Katse-eksituse meetodil edu otsimine võtab kaua aega ega garanteeri kunagi soovitud tulemusi. Efektiivne eesmärkide seadmine on kunst, mis nõuab endasse vaatamist ning eesmärkide samm-sammult täideviimine on protsess, mille läbi kasvame ja liigume lähemale oma unistustele. Ma aitan Sul seda kõike võimendada.

Suvi on suurepärane aeg selleks, et enda jaoks uued eesmärgid paika panna ja hakata unistusi täide viima. Minugi teekond sai alguse suvel - suvel 2019. aastal. Ja ma tõesti enam kunagi ei arva, et visiooni loomine on mõttetu!

Seega kutsun Sind oma tasuta viiepäevasele kursusele, kus jagan oma strateegiaid, kuidas päriselt tulemusteni jõuda ja kuidas oma esmapilgul võimatu visioon samm-sammult ellu viia. Sa oled võimeline saavutama rohkem kui ise arvad. Kui Sa ise veel seda ei usu, siis laenan Sulle oma usku.

Jätka oma unistuste poole liikumist ja tea, et olen alati siin, et Sind toetada.

Tahan oma unistusi täita

Edukat ja imelist suve!

Oja logo