Kai Oja Consulting
Raha rikub alati kõik ära

Tahad teada, miks mõned inimesed on rahaga ümberkäimisel edukad, aga teised kipuvad rahalistest eesmärkidest loobuma juba enne, kui ühtegi sammugi astuvad?

See on lihtne: vastus peitub rahalises mõtteviisis.

See, mida usud raha, enda ja ümbritseva maailma kohta, määrab ära Sinu elu kulgemise. Iga päev on Sul õigus teha otsuseid, mis viivad Sind rahaliselt edasi või hoiavad tagasi. See on Sinu valik.

Paljud inimesed eelistavad vajutada oma rahaasjade puhul edasilükkamise nuppu, justkui lootes, et ühel päeval nad lihtsalt ärkavad ja nagu võluväel on soovitud finantsiline tulemus saavutatud. Võib-olla loodavad nad tulevikus saada juurde teadmisi rahaasjadega paremaks toimetamiseks. Või äkki arvavad nad, et rahavood on mõeldud ainult "rikastele inimestele".

Kui ka Sina arvad, et tulus rahaga ümberkäimise oskus on omistatud vaid mõnele väljavalitule inimkonnast, soovitan Sul oma mõtteviisi rahast muuta ja seada omale konkreetsed ja mõõdetavad rahalised eesmärgid.

Kui palju raha Sa tegelikult omada tahaksid? 
Kas unistad sellest, et iga kuu lõpus oleks pangakontol nullist suurem number?
Või äkki tahaksid oma aastapalga hoopiski kuupalgaks muuta?

Märgi nüüd see number, millest mõtlesid, paberile. Kirjuta olevikuvormis nagu oleks see raha juba Sinu kasutuses. Inimesed ei saavuta sageli oma eesmärke, kuna mõtlevad neist, kui tulevikus aset leidvatest saavutustest.

Kirjuta nii: "Ma olen nii õnnelik ja tänulik nüüd, et ... ja see tagab mulle igakuise/iga-aastase sissetuleku vähemalt … eurot ning saan olla, teha ja nautida elu, mida ma tõesti tahan."

Et Sinu alateadvus keskenduks sellele eesmärgile, kanna seda endaga alati kaasas ja loe seda iga päev nii palju kui võimalik. Keskendumine suurele rahalisele eesmärgile inspireerib Sind muutma oma rahalist seisu, sest põnevus unistuse saavutamisest viib Sind edasi.

Kuidas seada eesmärke, mis Sind PÄRISELT liikuma panevad ja kasutada oma mõtlemisvõimet selliselt, et Sinu elu paremaks muutuks, räägin septembris toimuval seminaril „TULEMUSLIK MÕTLEMINE. Sinu imeline mõistus“.

Sama sisuga seminar toimub Tallinnas ja Tartus. 
Vali Sulle sobiv aeg ja asukoht ning soeta Sulle kohta tagav pilet juba nüüd!

Loe lisainfot ja osta pilet siit

Mul on Sulle jagada ka kolmas samm rahalise mõtteviisi muutmiseks. Aga sellest juba järgmises väärtuskirjas nädala pärast.

Pildid / - Oja_logo