Kai Oja Consulting
Räägime rahast!

Kas oled väsinud lõputust töö tegemisest sissetuleku nimel, mis Sind tegelikult ei rahulda?
Kas sirvid sotsiaalmeediat ja näed inimesi, kes elavad rikkuses ja luksuses, kuid Sul endal on raske näha ennast sellist elu elamas?
Kas jälgid ärevusega üha suurenevaid hinnasilte ja teed ümber oma ostunimekirja, sest tunned, et ei saa endale kõike lubada?
Kas raha tuleb ja läheb nii, et Sa isegi ei jõua silma pilgutada?
Kas soovid rohkem raha, kuid iga kord, kui kavatsed oma tulusid suurendada, tundub, et pead 10 korda rohkem töötama? 

Kui vastasid jaatavalt isegi ühele neist küsimustest, siis on aeg murda välja sellest ringist ja suurendada oma sissetulekut. Luba mul avaldada jõukuse saladus ja aidata Sul luua rahaga suurepärane suhe, sest sellel on otsene mõju Sinu sissetulekutele

Tundub uskumatu? Vaata mind - ma olen elav tõestus sellele, et see on võimalik. Meil kõigil on oma suhe rahaga ja rahaga seonduvad piirangud... Jah, isegi minul! Need piirangud tuleb kiht kihi haaval eemaldada, et saavutada Sinu järgmine tase. Just seda olen ise oma nahal õppinud tegema! Veel 4,5 aastat tagasi olin kohas, kus minu praegune elu tundus utoopiline. Nüüdseks on sellest utoopilisest unistusest, mis mul toona kõhu keerama pani, saanud reaalsus ja seetõttu tahan jagada praktilisi tööriistu ka Sinule. 

Esimest korda oma mentorikarjääri jooksul teen tasulise webinari. Ja millest muust see webinar võiks rääkida kui rahast! See webinar on Sulle, kui oled lõpuks valmis avastama varjatud piirangud oma suhtes rahaga, et hakata tegutsema uue ja võimsa mõtteviisiga, mis loob pinnase sissetulekute suurenemisele.

Raha on paljudele tabuteema. Sellest ei räägita tihti avameelselt isegi kodus ja veel vähem avalikult. Nagu Sa tead, siis see, millele tähelepanu pöörad, seda Sa enda ellu lood.

Seega, aeg on jagada Sinuga oma rahatarkusi ja sügavuti sisse vaadata sellele, millised on Sinu raha uskumused ja kuidas neid muuta, et oma sissetulekut suurendada.

Raha webinar on on mõeldud tegutsejatele, kes on valmis oma suhet rahaga ümber muutma!

Pärast seda ei ole Sina ja Sinu suhe rahaga enam kunagi samad.

Tahan olla rahamagnet!

 

Pildid / - Oja_logo