Kai Oja Consulting
Mis on Sinu supervõimed?
Kas oled kunagi mõelnud, et ka Sinul on supervõimed? Võib-olla pole Sa neid endale teadvustanud, kuid nad on olemas. Täiesti ilma liialdamata, Sul on supervõimed. Jah, ka Sinul, armas!

Me oleme nii harjunud lähtuma väliskeskkonnast ja oma meeltest, mis võtavad vastu signaale väljastpoolt, et kipume unustama, et meil on tegelikult olemas ka kõrgemad vaimsed võimed, mis annavad meile edasi meile vajalikku informatsiooni just seestpoolt väljapoole. Need võimed aitavad luua ühenduse iseendaga ja elada iseendaga harmoonias.

Mis need kõrgemad võimed on?

Kujutlusvõime

Kujutlusvõime on supervõime, mis annab Sulle võimaluse oma unistusi luua. See on see, mis aitab Sul oma eesmärke ja soove visualiseerida. Kasutades kujutlusvõimet, saad luua oma imelise tuleviku.

Arutlusvõime

Kui soovid teada, kuidas lahendada keerulisi probleeme, siis arutlusvõime on see, mis aitab Sul olukordi analüüsida, näha neid selgemalt ning leida praktilisi ja tõhusaid lahendusi.

Mälu

Sinu mälu on kui ajakapsel minevikust, täis kogemusi ja teadmisi. Selle supervõime arendamine tähendab, et suudad talletada vajalikku informatsiooni, õppida oma minevikust ja kasutada seda tulevikus.

Intuitsioon

Sinu intuitsioon on see võimas sisetunne, Sinu vägev vaist, mis juhatab Sind õigete otsuste poole ja aitab Sul leida sügavamaid tõdesid.

Tahe

Tahe aitab fookust hoida ja ka raskustest läbi minna ka siis, kui kõik ei lähe päris nii, nagu planeeritud. See on jõud, mis paneb Sind järjekindlalt liikuma oma eesmärkide suunas, isegi kui teised loobuvad.

Vaatenurk

Vaatenurk on võime näha maailma teistsuguselt positsioonilt ning leida uusi võimalusi ja perspektiive.

Miks neid võimeid arendada? Kõikidel nendel supervõimetel on oma unikaalne roll Sinu igapäevaelus. Kui neid võimeid endas arendad, avad uksed suurematele saavutustele, paremale enesemõistmisele ja rikkalikumale elule.

Seega võta üks hetk ja pane paberile kirja, kuidas saaksid neid supervõimeid kasutada igapäevaselt. 

Kuidas saaksid oma võimeid arendada, et jõuda uute kõrgusteni? Liitu 6-nädalase kursusega “Magic in Your Mind”.

Me alustame juba järgmisel esmaspäeval, 23. oktoobril. Registreerumine on avatud veel vaid pühapäevani ja kohti on ainult 20, seega ära lükka seda edasi!

Tahan oma supervõimeid arendada

 

Oja logo