Kai Oja Consulting
Lõpeta edasilükkamine

Kas ka Sinul on suurepärased ideed ja vägevad unistused, kuidas Sulle elada meeldiks ja mida südamest teha tahaksid? Kas jätad need soovid vaid soovideks, sest räägid endale, et Sa pole piisav, et Sa ei tea veel küllaldaselt?

Kas saad öelda, et kunagi pole Sinu peas olnud mõtet “Ahh, mis nüüd mina” või “Kes mina olen, et seda teen”?
Sa leiad alati vabandusi, miks midagi edasi lükata ja miks Sa veel ei saa…
Aga mis siis, kui need ettekäänded tegelikult ei ole tõesed, vaid on hoopis Sinu harjumuslikud põhjused?

Ka mina olen olnud päris osav edasilükkaja. Kunagi kui tegelesin festivali korraldamisega, pidin koostööpartneritele kirju kirjutama või helistama. Mõtlesin, et kuna sündmus toimub alles 8 kuu pärast, on veel aega küll ning lükkasin kõned ja kirjad edasi. Korduvalt. Tegelikkuses tekitas see nii suurt rahutust ja pinget, sest kõik hakkas kuhjuma.

Täna tean, et seda mustrit on lihtne muuta. Sellel hetkel, kui tulevad need olulised ja tegemist ootavad ülesanded, tasub need kohe ära teha ja lõpetada edasilükkamine.

Sinu minapildis peitub see põhjus, miks lükkad asju edasi. Sa arvad, et oledki selline - edasilükkaja. Ja see on Sinu minapilt, kuidas Sa ennast näed.

Hea uudis on see, et minapilti on võimalik muuta!
Tee algust nüüd kohe!

Märgi üles 3 asja, mille tegemist Sa pidevalt edasi lükkad. Otsusta, et teed need kohe ära.

Anna mulle teada, mis Sul tehtud sai, sest lõpetasid edasilükkamise? Ja mis tunne Sul nüüd on?

Kui Sa tahad veel rohkem teada saada, milline on Sinu minapilt, siis tule ja osale 11.-14. aprillil tasuta 4-päevasel Facebooki kursusel “Kuidas lõpetada edasilükkamine? Minapilt. Raha. Hirmud.”

Loe lisainfot ja registreeri osalema siin

 

Pildid / - Oja_logo