Kai Oja Consulting
Lepatriinu ja must kass

Mõni taipamine on lihtsalt nii lihtne ja loogiline, nagu oleks kogu aeg kuskil ajusopis eksisteerinud, aga Sa pole seda enda peas selgelt sõnastanud. Ja kui see hetk lõpuks saabub, siis tekib tõesti selline sügav tõdemus, et ahhaa, just nii ongi! 

Paar päeva tagasi poegadega lastefilmi Lepatriinu ja must kass vaadates tuli mul selline ahhaa-moment: Sa ei pea minema peast südamesse. See on vaid pool valemist.

Valemi teine pool ei ole üldsegi kõrgem matemaatika. Aga minu jaoks on see küll võrreldav veel ühe olulise komponendi avastamisega.  

Nimelt…

Oluline ei ole ainult peast südamesse minemine, vaid pea ja süda peavad tegema koostööd.

Sa saad kuulata oma südant ja samas hakata mõtlema sellega harmoonias olevaid mõtteid. Mitte nii, et süda ütleb üht, pea teist. Sul on vajalik hoopis luua ühendus iseendaga ja lasta nii peal kui südamel sünkroonis toimida.

Lihtne ja loogiline, eks? Nüüd, kui ma olen selle välja öelnud, siis jah, kõlab ju küll nii? Olen ise ju täpselt seda teinud, ma ei olnud lihtsalt seda enda jaoks niimoodi lahti sõnastanud. See tõdemus on nii väestav ja seetõttu ülioluline lahti mõtestada.

Selline kooslus on Sinu kõrgeimaks hüvanguks. Sellise ühtsuse saavutades ei lähtu Sa oma vanadest mustritest ega negatiivsest paradigmast, vaid julged teha enda jaoks edasiviivaid otsuseid kogu hingest ja samas terve oma teadvusega. Tervikuna.

Ja hakata seda, mida Su süda ütleb, ka ellu viima.

Kuidas seda ühtsust ja harmooniat saavutada? Räägin sellest juba esmaspäeval, 16. oktoobril kl 12-13 oma veebiseminaril ja networking sündmusel 6 praktilist viisi, kuidas jõuda mõtetest tegudeni ja soov-unelmatest unistuste täitumiseni. 

Võta endale see üks tund ja avarda oma teadlikkust sellest, kus oled täna, kuhu tahad jõuda ja kuidas sinna jõuda võiksid. See aitab liikuda selles suunas, et Sinu pea ja süda koostööd teeksid.

Loon ühenduse iseendaga