Kai Oja Consulting
Kuidas ma muutsin oma elu! - Külli lugu

Sageli kipume endale korrutama, et meie valikud on piiratud ja oleme jõudnud elus tasemele, millega peame rahul olema. Kuid kas oled kunagi mõelnud, et tegelikult on võimalusi palju rohkem?

Meie maailm on täis piirituid võimalusi. 
Iga päev toob endaga kaasa uusi väljakutseid ja seiklusi, mida avastada. Meil on võime õppida uusi oskusi, proovida uusi hobisid, luua uusi suhteid ning püüelda oma unistuste ja eesmärkide poole.

Kui hakkame nägema elu kui pidevat õppimis- ja kasvamisprotsessi, avaneb meie ees uus maailm. See võimaldab meil astuda välja oma mugavustsoonist ja võtta vastu väljakutseid, mis võivad tuua kaasa suurema rahulolu, õnne ja isikliku arengu.

Täna tahan Sinuga jagada inspireerivat lugu, mille rääkis mulle minu klient Külli, kes on tänaseks pärast “Tulemusliku mõtlemine” programmi läbimist oma elu 180 kraadi muutnud.

 

Külli lugu

Nii paljud inimesed meie ümber räägivad, et neil ei ole võimalusi elus midagi saavutada. 
See on tegelikult kõigest üks lugu, mida nad iseendale räägivad ja millesse tõsiselt usuvad, sest igas inimeses on peidus suur potentsiaal ja iga inimene on milleski andekas ning eriline.

Mina rääkisin pidevalt endale lugu, et ma olen lihtsalt üks lasteriiete õmbleja paljude seas, täiesti tavaline oma eluga lihtsalt rahul olev naine. Siis aga sattusin enesearengu teele ning avastasin endas tunde, et minus on midagi rohkemat, et ma olen väärt palju enamat. See tunne käivitas mind ja ma mõistsin, et sellel naisel on nüüd aeg lahkuda, kes mõtleb endast, et ahh, mis nüüd mina.

Vaatasin enda ümber ja enda elus ringi ning mõistsin, kui oluline on luua oma mõtetes kord. Sain aru, et seni, kuni minu peas ja minu ümber on segadus, ei muutu miski. Mõistsin, et tunded, millega alustan oma päeva, saadavad mind kogu ülejäänud päeva ja loovad ka tulemused. Tulemused, mida ma ei tahtnud, aga mida olin ise oma mõtetega loonud.

Tulemusliku Mõtlemise programmiga liitusin siis, kui olin teinud otsuse hakata nüüdsest midagi teisiti tegema. Ma ei tahtnud olla naine, kes läheb tööle, mis mulle ei meeldi ja keda ümbritsevad inimesed, kes mind ei toeta. Ma tahtsin mõelda tulemuslikke mõtteid ja luua omale tulemused, mida tahan.

See lugu, mida täna endast usun, räägib, et ma teen kõige ägedamaid lasteriideid!
Ja mis siis, et on teisigi, kes lastele riideid õmblevad. 
Mina teen seda enda moodi ja see on eriline. Minu potentsiaal teeb mind eriliseks!

Ma teen tööd, mida ma armastan ning minu ümbert on kadunud inimesed, kes keskendusid vaid sellele, kuidas neil on elus midagi puudu astumata ainsatki sammu selleks, et ise oma ellu muutust luua.

Kui ka Sina oled harjunud mõtlema endast kui hallist hiirekesest ja räägid endale „Ahh, mis nüüd mina“, siis see just ongi koht, kus oma mõtted ringi pöörata – Sina, just Sina ja ainult Sina!

Sa lood oma ellu seda, mis mõtteid Sa mõtled.
Mõtle sellele!

Kuula Külli lugu pikemalt siit

 

Oja logo