Kai Oja Consulting
Kuidas küsida rohkem raha?

Minu käest on palju küsitud, mida ma muutsin, et oma sissetulekut suurendada. Ma hakkasin küsima - lihtsalt rohkem küsima! Küsisin rohkem küsimusi. Küsisin paremaid küsimusi. Ja muidugi küsisin ka rohkem raha. 

Tundub imelik? Mulle ka alguses tundus. Sest minu uskumused raha kohta olid mind väga pidurdavad. Mingil hetkel aga ei jäänud mul muud üle, sest üür ja arved vajasid tasumist, toit oli vaja lauale panna. Seega hakkasingi küsima rohkem raha. Ja see küsimine muutis radikaalselt minu uskumusi rahast. 

Kuidas siis muutus toimus? Töötasin need uskumused enda sees lihtsalt ümber. 

Toon välja mõned küsimused, mida ma küsima hakkasin ja millele vastuste leidmine on muutnud minu elu. Vaata, kas mõni neist kõnetab ka Sind!

  • Kuidas saan oma sissetulekut suurendada?
  • Kuidas saan jäädavalt muuta oma suhtumist rahasse?
  • Kuidas muuta oma raha uskumusi?

Neid vastuseid ja rohkemgi veel jagan Sinuga juba 29. juunil toimuval praktilisel rahawebinaril.

Läheme süvitsi rahamustrite muutmise strateegiatesse ja see saab olema elumuutev, sest sinu uskumused raha kohta mõjutavad otseselt Sinu rahalist olukorda ja elukvaliteeti.

Kui tunned end ebamugavalt seoses raha, rikkuse ja küllusega, siis on aeg seda suhtumist muuta. Teadlikult oma uskumuste muutmise ja uute uskumuste kujundamise kaudu saad luua külluslikuma ja edukama elu.

Mõtle, millist elu elaksid, kui raha ei oleks takistuseks vaid tööriistaks?

PS: Saad mulle oma isiklikud kõige põletavamad rahateemalised küsimused saata kui osaled minu rahawebinaril 29.06 kl 14-16.

Tahan rohkem raha küsida

Oja logo