Kai Oja Consulting
Kellelt Sina inspiratsiooni saad?

Kas tunned vahel, et Sa ei ole rahul sellega, mida Sa päevast päeva teed ja kuidas ennast tunned?

Tunned, et Sinus on midagi, mis tahab kasvada ja areneda? Et Sinu sees on rahutukstegev tahtmine olla keegi, teha või omada midagi?

Kui sellised ideed vallutavad Sinu mõtted ja kujutlusvõime tööle hakkab, on Sul kaks valikut… Saad neid elus hoida lastes oma kujutlusvõimel voolata või võid need riiulile tolmu koguma tõsta ja jäädagi vaid unistama.

Kas oled valmis usaldama Sinu sees peituvat piiritut potentsiaali?

Võta hetk, et skaneerida praegu Sind ümbritsevat keskkonda. Vaata uksest aknani, arvutist mobiiltelefonini ja märkad palju asju, mis muudavad Sinu elu lihtsamaks ja palju nauditavamaks. Kõik need asjad on olemas, kuna on inimesed, kelle suurepärased ideed need on olnud. Mõtle nendele inimestele, kes usaldasid oma ideid piisavalt, et nende järgi tegutseda.

Meie kõigi sees on elumuutvaid ideid, mis tahavad saada teoks. Kuid liiga sageli laseme nende ideede turgutamise asemel neil enda sees surra.

  • Mis on see, mis just Sind kutsub?
  • Aga miks Sa pole selleni veel jõudnud?
  • Miks Su elu on just selline nagu see on?

Võid proovida oma unistusi iseseisvalt täita. Kuid tõenäosus õnnestuda on suurem, kui saad abi teistelt edukatelt inimestelt.

Seega, kui Sul on eesmärk, mille osas Sul pole aimugi, kuidas seda saavutada…
Suur idee, mis Sinu arvates muudab teiste inimeste elu paremaks…

Tule ja osale teisipäeval, 30. augustil tasuta webinaril "Mida oleme Bob Proctorilt õppinud" Mida suudad ette kujutada, seda suudad ellu viia! Sel korral jagavad koos minuga oma kogemust ja mõtteid Bob Proctori õpetustest Birgit Itse ja Jürgen Mets.

Tule ja inspireeru nende edulugudest!

Registreeri osalema siin

 

Pildid / - Oja_logo