Kai Oja Consulting
Kelle pilli järgi Sina tantsid? Kes loob Sinu reaalsuse?

Sügis on mõnus aeg looduse seaduspärasusi vaadelda. Kas oled kunagi mõelnud, et kuidas need puulehed teavad, millal kolletuda, aasta aastalt ikka ja jälle just samal ajal?

Loodusel on oma rütm olenemata kõigest sellest, mis maailmas toimub. Loodusseadused toimivad kõikjal ja kõigi jaoks, sõltumata sellest, kas me oleme neist teadlikud või mitte. 

Miks on oluline sellest aru saada? Sellepärast, et kui mõistame neid seadusi ja oskame nendega kooskõlas elada, saame luua oma elu just selliseks, nagu soovime.

Rääkisin sellest täna siin:

Me kõik oleme oma elu loojad. Universum reageerib meie mõtetele ja emotsioonidele, seega saame teadlikult juhtida oma mõtlemist ja emotsioone selleks, et saavutada soovitud tulemusi. See on lihtsalt seaduspärasus, kas usud seda või mitte.

Universumi seadusi tundes saame neid enda kasuks ära kasutada. Ise oma reaalsust luua. 

Seega küsimus Sulle: Kelle pilli järgi Sina tantsid? Mis rütmi järgi elad? Kas oled harmoonias universumi seadustega?

Oktoobris alustab minu 120-päevane programm Lead the Field. See ei ole kõigi jaoks. See on programm enesekindlatele ja edukatele juhtidele, kes näevad takistuste asemel võimalusi ja soovivad neid ise luua. Neile, kes tahavad panna seaduspärasusi enda kasuks toimima. 

Kui Sina oled üks neist ambitsioonikatest inimestest, kes tahab luua ise oma reaalsust, suurendada oma sissetulekut ja nautida rohkem vabadust, siis loe lähemalt.

Loon ise oma reaalsust

 Vägevat sügist!

Oja logo