Kai Oja Consulting
Kas suudad ette kujutada, et selline saabki olla Sinu elu?

“Kummalised ja imelised asjad hakkavad järjepidevalt juhtuma, kui muudad ideed osaks oma mõtte- ja eluviisist.”
Earl Nightingale

Sa nõustud ju minuga, et inimestena oleme me kõik eneseteostuse ja paremuse saavutamise poole püüdlevad olendid? Kui oled oma eluteed juba mõnikümmend aastat käinud, saad ilmselt tõdeda, et liikumine ühelt tasemelt teisele on pidev. Näiteks kui teenisid oma ülikooliõpingute kõrvalt lisaraha tööampsude või juhutöödega, oled tänaseks tööalaselt hoopis kõrgemale tasemele jõudnud ja ilmselt valdkondagi vahetanud.

Meile kõigile on oluline püüdlus paremuse poole. See saab aga juhtuda vaid siis, kui inimene avardab oma maailmapilti, muudab oma mõtteviisi. Läbi sellise muutuse otsime me peamiselt vastuseid küsimustele, kuidas purjetada läbi elu liikudes ühelt õnnestumiselt teisele ja kuidas suhtuda aeg-ajalt ettetulevatesse ebaõnnestumistesse nii, et kehitad vaid õlgu ja liigud aina edasi.

Esmalt aga pead täpselt teadma, mida SINA TAHAD, mis suunas tüürid ja mis on see Sinu suur eesmärk, millele mõtlemine paneb tundma liblikaid kõhus.

Kujuta ette -> ärkad hommikul üles ja sinu pangakontol on rohkem raha kui Sul vaja on…
Kujuta ette -> Sul on nii aeg kui vabadus teha seda, mida päriselt teha tahad…
Kujuta ette -> kasutad igat päeva selleks, et teha midagi tõeliselt väärtuslikku…
Kujuta ette -> lood edukaid suhteid, mis ulatuvad palju kaugemale kui senised ja harjumuspärasest…

Kas suudad ette kujutada, et selline saabki olla Sinu elu?

Lead The Field programmi suurepärased ideed võivad meile seda mõju avaldada ja Sinu elu sõna otseses mõttes pea peale pöörata. Ja seda kõige vägevamas ja imelisemas mõttes!

Järsku süttivad tuled ja me näeme maailma palju selgemalt. Võimalused löövad uutmoodi helkima, kuigi nad on seal olnud kogu aeg ja oodanud suurepärast ideed panna need kõik rohkem särama.

Lead The Field on programm neile, kes soovivad vallutada veelgi suuremaid mägesi ja kes teavad, et nende enda suhtumine sellel teel on määrav. Selle 120 päeva kestva programmi käigus saad teada, kuidas olla veel parem juht, kasvatada oma ettevõtet ja saavutada oma tegevustes edu.

Kas oled valmis pühendama iga päev vähemalt 1 h enesearenguks 4 kuud järjest ja soovid viia oma ettevõtte uuele tasemele?

Kui „jah“, siis võta ühendust info@kaioja.com
Jõuad veel 3. oktoobril alustanud grupiga liituda.

 

 

Pildid / - Oja_logo