Kai Oja Consulting
Kas soovid oma finantsilist olukorda parandada?

Võimalik, et Sa ei ole oma rahalise seisu pärast meeleheitel, kuid muretsed raha pärast siiski rohkem, kui sooviks. Või ei saavuta Sa oma rahalisi eesmärke piisavalt kiiresti ja oled finantsvabadusest ikka veel liiga kaugel. Võimalik, et Sinu ettevõte ei ole rahalistes raskustes, kuid see pole kaugeltki sellise ettevõtte sarnane, millisest selle loomisel unistasid.

Kui tundsid end mõnes eelmainitud olukorras ära, võid arvata, et pääsetee sellest olukorrast on kõrgem töötasu. Kui aga soovid oma rahalist tulevikku PÄRISELT muuta, pead esmalt keskenduma millelegi muule – oma mõtteviisile.

Tõenäoliselt on Sinu elus olnud aegu, mil oled otsustanud oma sissetulekut suurendada. Sul tekkis idee, hakkasid innustunult tegutsema, muutsid oma lähenemisviise, kuid esimeste tagasilöökidega silmitsi seistes, leidsid ennast tavapärasest olukorrast.

Et oma rahalist mõtteviisi positiivsemaks muuta, pead üle vaatama oma uskumused ja hoiakud.

Esimene asi, mida teha, kui soovid oma rahasse suhtumist paremaks muuta, on teha pühendunud otsus, et MUUDAD oma mõtteviisi. Kahjuks on enamikul meist otsustuslihased nõrgad. Me ei mõista, kui tõhus on pühendunud otsus. Osa probleemist on selles, et me kasutame mõistet „otsus” nii lõdvalt, et see pigem kirjeldab meie soove, mitte kohustusi. Otsuste tegemise asemel ütleme välja oma eelistused.
Seega TEE PÜHENDUNUD OTSUS.

Kuidas teha otsuseid, mis Sind PÄRISELT elus edasi viivad ja kasutada oma mõtlemisvõimet selliselt, et Sinu elu paremaks muutuks, räägin septembris toimuval seminaril „TULEMUSLIK MÕTLEMINE. Sinu imeline mõistus“.

Sama sisuga seminar toimub Tallinnas ja Tartus. 

Loe lisainfot ja osta pilet siit

Mis võiks olla Sinu teine samm rahalise mõtteviisi muutmisel, kirjutan juba järgmisel korral.

Pildid / - Oja_logo