Kai Oja Consulting
Kas Sa oled keskmine inimene?

Kas teadsid, et keskmisel inimesel puudub selgus, mida ta tegelikult tahab? Selle asemel mõtleb ta ainult piirangutest. Mul pole hetkel aega. Ma ei tea, kuidas. Mul pole selle jaoks raha… Ja tänu neile piirangutele ei täida keskmine inimene enamikke oma unistustest ja ideedest.

Kas Sa tahad olla keskmine inimene, kes oma ideid ellu ei vii või see, kes täidab kasvõi ühe (tõenäoliselt mitu) oma suurtest unistustest?

Kui Sul oleks vajalik raha, aeg ja teadmised, mida Sa päriselt teha tahaksid?

Mida teeksid siis, kui Sul poleks mitte ühtegi piirangut?

Isegi kui Sa seda veel seda täpselt ei tea, aga tunned, et Sa ei ole nõus enam olema see keskmine inimene, kes ei tea, mida ta tahab ning kes ei saavuta oma elus kunagi midagi. Kui Sa oled valmis midagi päriselt ette võtma, siis tahan Sind kutsuda oma 2-nädalasele kursusele “Väärt idee”.

See ei ole tavaline koolitus, kust lahkud paljude märkmetega, mida kunagi ellu ei vii. “Väärt idee” on esimene ja kõige tähtsam peatükk Bob Proctori “Tulemusliku mõtlemise” programmist, mille vägevatest tulemustest olen ise ehe näide. 

On üsna tõenäoline, et see programm seostub Sul esimese hooga oma töö või karjääriga, aga see pole kaugeltki kõik. See programm ja seal õpetatav süsteem on seotud Sinu perega, see on seotud Sinu suhete ja tervisega. See on seotud kogu Sinu eluga.

See on võimas algus Sinu elu täiesti uuele tasemele viimisele.

Kui oled valmis unustama keskpärasuse, siis loe edasi siit:

Viin oma elu uuele tasemele

Lennukat sügist!

Oja logo