Kai Oja Consulting
Kas raha on kurja juur või aitab raha elada suurepärast elu?

Oeh, kas jälle on kuu lõpuks raha otsas ja peab palgapäevani kuidagi hakkama saama? Tean seda tunnet liigagi hästi, olles olnud kohas, kus mul on enne pangapäeva kontol 10 eurot ja pean vaatama, kuidas sellega 3-4 päeva ära elada. Olen kuust kuusse pidanud palgapäeva ootuses mõtlema, et okei, söön siis ise tatart ja ube, aga vaatan, et lapsed saaks korralikult söönuks. See kõik oli minu igakuine reaalsus veel vähem kui 5 aastat tagasi.

Kui aus olla, siis on rahateemal rääkimine olnud minu jaoks üpriski ebamugav. Eks meile ole maast madalast seda sisestatud, et raha on tabuteema. Samas on mul enda rahaliste uskumuste muutmine toonud mu nüüdseks täiesti uuele tasemele. Ja just sellepärast tahan jagada Sinuga seda võimsat saladust, mis muudab Su elu - rahaga seonduvate uskumuste muutmine. Kuidas seda teha? Räägin sellest juba täna, 29.06 kl 14 webinaril ja Sul on veel aega liituda.

Seega, kas oled valmis avastama, kuidas oma sissetulekut suurendada ja elada suurepärast elu? Elada täiel rinnal, muretsemata, kas enne uut palgapäeva peab n.ö. vööd hakkama koomale tõmbama.

Mõtle hetkeks sellele, mida Sa rahast mõtled ja millised uskumused Sul sellega seoses on. Kas Sa arvad, et raha on raske teenida või et Sa ei väärigi küllust? Sinu uskumused ja mõtteviis mõjutavad Sinu tegelikkust.

Kui Sa usud, et raha on piiratud ressurss ja et ainult teistel on võimalus külluses elada, siis Sa lood endale just sellist reaalsust. Aga kujuta ette, kui Sa päriselt hakkaksid uskuma vastupidist - et raha on piisavalt ja et Sa oled vääriline küllust kogema? Sa hakkaksid avastama uusi võimalusi ja rahavoogusid, mis seni olid Sulle nähtamatud.

Rahaga seonduvate uskumuste muutmine on nagu uks uude, imelisse maailmasse. See võimaldab Sul näha uusi võimalusi, avastada endas varjatud andeid ja oskusi ning loob suurema enesekindluse oma võimete suhtes. Kui Sa usud, et Sa oled vääriline ja võimeline elama suurepärast elu, siis Sa seda ka oled.

Ma kutsun Sind üles avama end uutele võimalustele. Muuda oma uskumusi ning loo enda suurepärane, külluslik elu, mida me kõik väärime. Ka Sina. Jah, just nimelt Sina. Olen siin, et toetada Sind sel teekonnal. Liitu minuga veel täna ja ma näitan Sulle, kuidas sillutada tee külluslikule tulevikule!

Võtan vastu raha ja suurepärase elu

Olgu Sinu tee täis rikkust ja rõõmu!

 Oja logo