Kai Oja Consulting
Kas oma südame järgi elamine tähendab viletsusega leppimist?

Kas oled kunagi mõelnud, et tahaksid elada oma oma südame järgi, aga see tähendaks paljudest hüvedest loobumist? Et rikkus ja küllus on vastuolus vaimse rahuloluga ning et ei ole võimalik, et need mõlemad saavad harmooniliselt kõrvuti eksisteerida?

See on väga levinud arusaam. Aga levinud ei tähenda seda, et see on ilmtingimata õige. Seega tahan selle arusaama ümber lükata. Olen ise elav tõestus sellest, et oma südame järgi tegutsemine viib külluseni.

Meie sünnipärane õigus on elada täisväärtuslikku elu, olla armastatud ja ümbritsetud küllusega. 

Kogeda kõike seda, mida soovime kogeda. 
Julgeda teha seda, mida Sa päriselt teha tahad. 
Leida oma kirg, kogeda eneseteostust ja tõelist rahulolu.

Elada oma südame järgi - teha seda, mis Sulle rõõmu pakub ja mis Sul hästi välja tuleb ning tõepoolest, kõige selle juures ka elada külluses. 

See võib tunduda vastuolus selle kõigega, millega oleme harjunud. On aeg mõista, et tegelikult ei tohiks need pooled olla vastuolus, vaid peaksid teineteist toetama.

Seega kui Sa ei ela oma südame järgi, siis on aeg valida teisiti.
Kui Sa elad oma südame järgi, aga Sul pole sellegipoolest piisavalt rahalisi vahendeid, siis on siin kuskil üks lüli puudu või natuke nihkes.

Kumb oled Sina? Tule, vaatame koos, mis sellega täpselt on. Praegu on veel viimane võimalus liituda minu kursusega Rohkemat kui hakkama saamine.

Senikaua kui Sa teed samu asju, saad samu tulemusi. Päev päeva järel, aasta aasta järel. Aga kaotatud aega ei saa me kunagi tagasi, seega ära lükka seda edasi.

Tahan oma südame järgi elada

Küllust ja rõõmu!

Oja logo