Kai Oja Consulting
Kas oled valmis vastu võtma seda, mida elul Sulle pakkuda on?

Me kõik teame, et inimesena on oluline tagada endale vajalikud elulised tingimused, nagu toit, katus pea kohal ja rahaline stabiilsus. Seda õpetatakse meile maast madalast kodus ja koolis, ka erinevatel juhtimis- ja turunduskoolitustel rõhutatakse inimeste baasvajaduste tähelepanemist. 

Baasvajaduste rahuldamine on must be, aga sama oluline on hoida fookuses oma sisemised soovid, mida tahame täita.

Elu on liiga väärtuslik selleks, et täita pelgalt ühiskondlikke ootusi. 

Meil kõigil on ainulaadne potentsiaal, kirg ja huvid, mis panevad meie südame põksuma ning mida peaksime sihikindlalt järgima. Ainult siis, kui me elame seda elu, mida armastame, oleme tõeliselt õnnelikud.

Elus rohkemat kui hakkama saamine tähendab leida oma kutsumus, õppida midagi uut, võtta riske ja astuda välja oma mugavustsoonist, et saavutada midagi suuremat. See võib tähendada reisimist, uute inimestega tutvumist, vabatahtlikuks hakkamist, kirjutamist, maalimist, õppimist või mis tahes muud kirge, mis Sulle huvi pakub. 

Elu on täis võimalusi ja kui Sa oled valmis neid võimalusi kasutama, võib see viia Sind kohtadesse, mida Sa pole kunagi osanud ette kujutada.

Lase oma sisemisel leegil põleda, leia oma kirg ja anna sellele täiega jõudu. Elu on rohkemat kui hakkama saamine ja Sul on võimalus teha midagi suuremat ja olulisemat. Kui Sa oled truu endale ja järgid oma kirge, siis saavutad midagi, mis on tõeliselt tähtis.

Kutsun Sind osalema kursusel „Rohkemat kui hakkama saamine“, mis alustab 1. mail privaatses Facebooki grupis. Näitan Sulle, kuidas elada nii, et Su elu oleks rohkemat kui hakkama saamine.
Seekord on võimalus kursust läbida ka VIPina.

Registreeru kursusele siin

Mõtle oma elule ja leia oma kirg.

Astu välja oma mugavustsoonist ja ole valmis võtma riske. 

Ela täiel rinnal ja naudi elu, sest see on seda väärt!

 

Oja logo