Kai Oja Consulting
Kas ka Sinul on sellest kõrini?

Tunnistan ausalt – Balil on hea ja samas ka keeruline, sest siin olemine on mõnusalt välja toonud just sellised teemad, millele pean lõpuks peale vaatama.

Ja see tähendab kasvu. Ning ausat analüüsi.

Seega mõtlen sellele, mida ma oma ellu luua tahan. Kes ma päriselt olla tahan. 

Muidugi tahan olla parim versioon iseendast?

Ei! Tunnen, et seda fraasi kasutatakse nii palju, et mul on ausalt öeldes sellest kõrini. See on muutunud tühjaks sõnakõlksuks. Klišeeks. 

Seega mõtlesin oma mõtteid Sinuga jagada.

Mida see üldse tähendab? Ja miks ma arvan, et see väljend ei toimi?

Esiteks, see on ebamäärane. Ja ebamäärasus ei aita Sind unistustele lähemale. See on põhimõtteliselt sama, kui minna restorani ja öelda „Tooge mulle midagi head“. Ebaselge, tellimuse vastuvõtjale segadustekitav ja väga subjektiivne.

Sul peavad olema selged eesmärgid. Sa pead teadma, kuhu tahad suunduda ja mis tulemust soovid enda ellu luua. 

Teiseks – me oleme loodud kasvama ja arenema ning me teemegi seda suuremal või vähemal määral kogu aeg. Seega, kas me üldse saame kunagi olla parimad versioonid iseendast? Ja paradoksaalselt – me oleme kogu aeg parimad versioonid iseendast. Parimad võrreldes varasemaga. Sest iga päevaga suureneb meie kogemustepagas, iga päev me mingis mõttes areneme ja kasvame.

Vahe on selles, kui palju me ise seda arengut juhime. Kas suuname seda teadlikult või laseme eluhoovusel end sihitult pillutada.

Olen tänulik, et olen just siin. Olen tänulik, et olen  „work in progress“ – see tähendab, et olen arenemisvõimeline ning hetkel olen väga aktiivses arengujärgus.

Isiklik areng on enda areng läbi teadlike valikute, et juhtida oma elu ning kasvada ja areneda inimeseks, kelleks ma loodud olen. 

Selle asemel, et püüelda selle ähmase „parima versiooni iseendast“ poole, mõtle parem, millist konkreetset ja käegakatsutavat arengut soovid näha. Mida soovid kogeda? Kuidas soovid end tunda?

Ja pane kirja need need konkreetsed sammud, mis aitavad Sind selleni viia. 

Kui Sa tunned, et oled valmis rohkemaks ja päriselt iseendaga kohtuma, siis broneeri minuga vestluseks aeg siin ja vaatame, kas see, mis on mind siia toonud, võib Sullegi sobida.

Broneeri minuga kõne

Mõnusat teekonda iseendani!

Oja logo