Kai Oja Consulting
Aitäh Sulle!

Täna soovin ma Sind tänada. Päriselt ka. Aitäh, et oled minu listis ja aitäh, et avasid selle postituse.

Veebruaris viin läbi tasuta tänulikkuse aktsiooni ja see pani mind mõtlema just Sinu peale – olen tänulik, et loed mu postitusi ja tahan jagada seda vägevat tööriista ka Sinuga.

Tänulikkuse praktiseerimine on elumuutev. 

Võib-olla oled skeptiline. Võib-olla pole Sulle pähegi tulnud, et peaksid mingite pisiasjade pärast tänulik olema.

Ma tean täpselt, mida Sa tunned. Varem veetsin palju aega muretsedes selle pärast, mis mul hästi ei läinud. Igas väikeses ebaõnnestumises nägin ma suurt probleemi. Jälle jäin hiljaks, jälle ei saanud tehtud seda, mida oleksin pidanud, jälle tegin midagi valesti. 

See tekitas minus halva tunde ja pani mind ka teisi halvasti kohtlema. Ning see järjest süvenes – minu elu oli nagu lõputu nõiaring, kus ma end süüdistasin ja halvas tujus olin. 

Kuni ühel hetkel sain aru, et see tsükkel ei vii kuhugi. Oli vaja midagi muuta. Otsustasin hakata tänulikkust praktiseerima. 

Kui minu ellu tuli tänulikkus, muutus kõik. Kui hakkasin teadlikult keskenduma positiivsele just enda suhtes - mis mulle enda juures meeldib, mida ma hästi teen, mille üle ma enda juures tänulik olen - muutus kõik. Minu tuju, enesetunne, tulemused – kõik paranes!

Ja mis kõige võimsam - ma avastasin, et mida rohkem ma enda tugevusi hindasin ja enda edusammude üle rõõmustasin, seda rohkem hakkasin hindama ka teiste häid omadusi ja saavutusi. See omakorda parandas minu suhteid teistega. 

Tänaseks olen kohas, kus saan siiralt öelda, et minu suhted iseenda ja oma lähedastega on harmoonilised.

Kui soovid ka hakata praktiseerima tänulikkust, siis alusta lihtsatest asjadest. Alusta iga päeva sellega, et leiad midagi, mille üle olla tänulik. See võib olla suur või väike asi, kuid see teeb imesid.

Ja veel kõige olulisem on harjuda tänulik olema iseenda suhtes. Märka ja väärtusta oma saavutusi, olgu need siis suured või väikesed. Näiteks võid olla tänulik oma oskuste ja teadmiste eest, mis Sulle igapäevaelus kasu toovad. Või siis saavutuste eest, mis Sind siia, tänasesse hetke, on toonud.

Kõik algab seestpoolt. Tänulikkus iseenda suhtes on alus kõigele muule. Kui oleme lahked ja tänulikud iseenda vastu, siis kiirgab see meist välja ning mõjutab positiivselt ka meie suhteid teistega. 

Ja mis Sul kaotada on? See võtab vaid hetke, Sa saad seda teha ükskõik kus ja ükskõik millal ning see on täiesti tasuta. Aga vastu saad võimsad tulemused, usu mind!

Seega kutsun Sind kaasa olema veebruaris tänulik. Teadlikult keskenduma sellele, mis on hästi. Tule lihtsalt jälgi minu jagamisi Facebooki lehel ning löö kaasa. Ei mingit registreerimist – lihtsalt märka, mille eest oled tänulik, pane see kirja ning jaga seda ka sotsiaalmeedias - lisa lõppu #veebruarisolentänulik ja #kaioja.


PS: Kui soovid selle võimsa harjumuse juurutamiseks ka toetavat tööriista, siis tänulikkuse vihik minu e-poes on ideaalne abivahend. Selle leiad siit.

Oja logo