Kai Oja Consulting
9 väärt soovitust, mis aitavad Sul hoida fookust

Tead ju küll seda tunnet, kui päev lihtsalt lendab käest ning näed, et need asjad, mida plaanisid teha ei saanudki tehtud. Vahel avastad eneselegi ootamatult, et aeg on kulunud millelegi, mis Sind tegelikult elus eriti edasi ei aita.

Tahan Sinuga täna jagada nippe, mis mind alati aitavad ning aitavad ka Sul hoida fookust olulistel asjadel:

  1. Esimese asjana hommikul ütle AITÄH. See aitab Sul leida päeva jooksul rohkem asju, mille eest olla tänulik.
  2. Liiguta ennast. Võta aega hommikuseks jalutuskäiguks või tee mõned lihtsad venitusharjutused, et keha ja meel oleksid valmis uueks päevaks.
  3. Meditatsioon ja vaigistamine. Võta 5-10 minutit hommikul, et istuda vaikselt ja keskenduda oma hingamisele. See aitab Sul end valmis seada päeva olulisteks ülesanneteks.
  4. Vähenda sotsiaalmeedia kasutust. Piira oma sotsiaalmeedia kasutamist, et vältida liigset infoküllust.
  5. Maga korralikult. Taga endale piisav uni, et olla hommikul virge ja energiline.
  6. Toitu mitmekülgselt. Taga endale tervislik ja mitmekesine toitumine, et hoida oma keha ja vaim terve ning energilisena.
  7. Ümbritse end õigete inimestega. Veeda aega inimestega, kes Sind innustavad ja motiveerivad.
  8. Hakka märkama oma automaatseid mõtteid ja pööra need ümber. Kui märkad, et Sinu mõtted kipuvad olema negatiivsed, siis pööra need positiivseks.
  9. Ole mänguline ja naera südamest. Naer on suurepärane stressileevendaja ja aitab Sul end hästi tunda.

Leia neist soovitustest üles just need, mis Sulle sobivad ja mis aitavad Sul oma fookust hoida. Nii lood soodsa pinnase sellele, et Sinu päev saaks kujuneda selliseks nagu Sina soovid.

Kui Sa tunned, et fookus ikkagi kipub kaduma, siis kutsun ma Sind osalema 5-päevasel TASUTA kursusel “Eesmärgi saavutamine: miks mõned õnnestuvad ja teised mitte?”, kus saad teada, kuidas kindel siht elus, suurema visiooni loomine ja selged eesmärgid aitavad Sul fookust hoida. 

 

Registreeru osalema siin

 

Pea meeles, et iga päev on uus võimalus teha midagi suurepärast!

 

Oja logo