Tulemuslik mõtlemine 2024 - Kai Oja Consulting

 Liitu Eesti juhtiva eduõpetaja, Bob Proctori õpetuste maaletooja, 3 poja ema ja täna Bali saarel elava asukohavaba ettevõtja Kai Ojaga, et tulemusliku mõtlemisega süsteemselt oma unistuste suunas liikuda.

Selles mentorlusprogrammis jagan sinuga kõiki strateegiaid ja tööriistu, mis aitasid mul muuta oma mõtlemist, et ehitada veerand-miljonilise käibega ettevõte ja oma unistuste elu.

Sellise elu muutuse taga on teadlik strateegia, mille töötas välja legendaarne eduõpetaja Bob Proctor ja mille järgi samm-sammult tegutsedes on sajad minu õpilased mitmekordistanud oma sissetuleku, leidnud oma unistuste töö ja viinud ellu oma tõelised südamesoovid.

"TULEMUSLIK MÕTLEMINE" on mentorlusprogramm ettevõtlikele inimestele ja liidritele….

 

Ja kõigile, kes on valmis oma unistusi enesekindlalt ja sihipäraselt ellu viima ning teenima rohkem raha, tehes tööd, mis paneb neil silmad särama. 

Viis korda nädalas toimuvate mentorluskõnede ning Bob Proctori välja töötatud samm-sammulise videoprogrammi abil saad kõik vajaliku selleks, et oma eesmärgid reaalsuseks teha.

Kolm kuud vältava programmi igas moodulis saad detailsed juhised ja harjutused, kuidas muuta oma alateadlikke mustreid, mille taga su tulemused täna kinni on + saad ligipääsu äärmiselt toetavale kogukonnale, kust leiad oma suurimad poolehoidjad. 

Kui tunned, et sinu sees on kasutamata potentsiaal, põlev soov jõuda järgmisele tasemele ja päriselt luua elu, kus sul on raha, vabadust ja piisavalt eneseteostust…

Siis see programm on sinu jaoks.

 

BRONEERI TASUTA KÕNE SIIN

Mida ütlevad varasemad kliendid

 

"Täitsin unistuse, millest olin 8 aastat mõelnud.

Kõik käis nii kiiresti, et mul polnud aega kartmagi hakata."

 

"Mul ei läinud ettevõttega hästi. Sihti polnud.

Täna olen Eesti virtuaalassistendite kooli asutaja."

  

"Asjad sujusid, aga kõik oli ümberringi justkui vale. 

Nüüd saan väga hästi aru, mida ja kuidas oma ellu tõmban."

  

BRONEERI TASUTA KÕNE SIIN

Kui tunned, et sinu sees on kasutamata potentsiaal, põlev soov jõuda järgmisele tasemele ja päriselt luua elu, kus sul on raha, vabadust ja piisavalt eneseteostust…

Siis see programm on sinu jaoks.

 

BRONEERI TASUTA KÕNE SIIN

Kuidas ehitasin nullist 250 000 €
aastakäibega asukohavaba ettevõtte

Enne "TULEMUSLIKU MÕTLEMISE" programmi läbimist tegelesin aastaid intensiivselt enesearenguga, aga mingit olulist läbimurret see mu ellu ei toonud.

Kulutasin tuhandeid eurosid ja sadu tunde erinevatele kursustele ja programmidele, kuid pealtnäha jätkus kõik vanas rutiinis - töö, pere ja suviste puhkuste oravarattas.

Mu elus oli periood, kus olin kohal vist igal üritusel, kus räägiti enesearengust ja enda energiate suunamisest

…kuid ainus tegelik muutus oli see, et mu sisemine frustratsioon üha kasvas ja tundsin, et SOOVIN ELULT ENAMAT.

Selleks ajaks, kui lõpuks selle programmi leidsin, oli mu pangakonto juba üsna tühi ning mu pere ja sõbrad arvasid, et peaksin oma aja ja energiaga midagi targemat tegema.

Otsus minna 2019. aastal Torontosse Bob Proctori seminarile "TULEMUSLIK MÕTLEMINE" tõi minu elus kaasa koheselt tõelise läbimurde.

Asutasin oma ettevõtte 2019. aastal ja juba aastal 2020 oli ettevõtte aastakäive üle 40 000 €. Alates 2021. aastast on igakuine käive olnud 20 000 € kuus.

Ja see ei ole veel kõik. Ma leidsin oma tõelise kire, selle, milleks ma siia maailma sündisin - toetada inimesi nende teekonnal unistuste poole ja et ka nemad saaksid leida üles oma kire. Sain julgust ja enesekindlust jagada oma tõde - õpetada inimesi mõtlema ja näitama, mida nad tegelikult väärt on.

 

   Kai_Oja_mentor_ja_Bob_Proctor

Kui küsid endalt: “Miks just TULEMUSLIK MÕTLEMINE ja Bob Proctori programm?”, siis…

Saan õpetada ja soovitada ainult sellist süsteemi, mida olen ise proovinud ja mis on mulle tulemusi toonud.

Kuus aastat tagasi olin koduperenaine, täna ligi veerand-miljonilise aastakäibega ettevõtte juht.

See muutus oli võimalik ainult tänu programmile "TULEMUSLIK MÕTLEMINE", mille põhimõtete järgi alates 2019. jaanuarist ise elan.

Üleilmselt tuntud edukoolitaja Bob Proctori ja tema partneri Sandy Gallagheri loodud süsteem põhineb üle 50+ aasta pikkustel teadusuuringutel alateadvuse, edu ja motivatsiooni kohta.

See süsteem loob korra sinu mõtetes ja aitab jõuda teadmistest tegudeni. Ma olen tänaseks aidanud üle tuhande inimese, korraldanud sadu koolitusi ja täitnud kümneid endale seatud “võimatuid” eesmärke.

"TULEMUSLIK MÕTLEMINE" hoiab kokku aastaid asjatuid otsinguid ja rahalisi kulutusi ning annab sulle süsteemi, mille abil muutub eesmärkide saavutamine vältimatuks.

Broneeri tasuta kõne siin

See mentorlusprogramm on sulle, kui …

 

Soovid oma elult enamat - saavutada rohkem, olla rohkem, saada rohkem ja anda rohkem.

Pole vahet, kas oled palgatööl, alles alustav või juba kogenud ettevõtja, töötad juhtival kohal või oled kodune ema - loeb sinu soov saavutada oma elus rohkemat,kui täna arvad end võimeline olevat. 

Sa ei pea täna täpselt teadma, mida soovid, programmi kestel saad suurema selguse ka oma eesmärkide osas. Oluline on see, et soovid kasvada ja luua edukama, õnnelikuma ja inspireerivama elu.

Soovid kohtuda päriselt endaga ja saada teada, milleks sa tegelikult võimeline oled.

Loe teiste kogemusi:

Jaana Hinno

"Programm on hästi maine ja reaalne. Tegemist ei ole võluvitsaga, mida võid uskuda või mitte uskuda, vaid päris reaalse õpetusega, mis samm-sammult sind su eesmärkideni minna aitab.

Kui sa tunned, et oled valmis rohkemaks, aga ei oska kuskilt alustada, siis soovitan sulle TIRi kohe kindlasti. Kai õpetab sulle, kuidas sina ise oled see võluvits, mis sind elus edasi viib. Sina ise!"

Liis Järvamägi

"TIR programmi minek oli rahaline investeering endasse, mis aitab mul veel rohkem raha tagasi tuua. Sellel teekonnal sain algul aru enda minevikust ning seejärel tööriistad, kuidas oma tuleviku loomine enda kätte võtta.

Tagasi vaadates oli see peaaegu aasta aega tagasi tehtud kiire otsus kõige vajalikum ja õigem asi. Usun, et ka sina tunned endale õiged inimesed ja kohad ära, kui ainult tahad muutust ja julged selleks samme astuda!"

Diana Järv

"Enne TIR-programmi olin kohas, kus mul oli idee, kuid ei suutnud minna liikvele. Programmis õppisin selgeks järjepidevuse ja enesedisipliini. Sain aru, kuidas luua eesmärke ja nende poole liikuda, hakkasin ennast paremini mõistma ja olen leidnud enesekindluse.

Kõik on meie peas kinni. Kui suudame muuta mõtet, muutuvad meie tulemused. Nautisin Kai käe all õppimist, sest tundsin, et saan iseseisvalt õppida, kuid samas pani Kai alati tähele, kui kuhugile kinni olin jäänud ja toetav sõna oli alati olemas."

 

BRONEERI TASUTA KÕNE SIIN

Jaanika Toome

"Olen pärast TIRi enesekindlam, julgem oma tegevustest rääkima ja pihta hakkama. Minu elus on äge elukaaslane, keda visualiseerisin. Mul on oma tegevuse läbiviimiseks meeskond, keda soovisin. Mul on uued sõbrad, kes mõtlevad teisiti!

Kai on heatahtlikult nõudlik. Ta usub sinusse rohkem, kui sa vahel ise endasse usud."

Mery Kodavere

"Kai on superjuhendaja, õpetaja ja hingehoidja ühes isikus. Teraapiasse minemise asemel võtsin temaga ühendust ja koos leidsime alati järgmise sammu, mida teha.

Ta oskab kuulata ja mõista ning oma laialdaste kogemuste põhjal igaüht edasi aidata. Tegin lõpuks asju, mida seni olin pidanud mõttetuks või ajaliselt ebasobivaks."

Sigle Arulaid

"TIR programm andis mulle VABADUSE VALIDA OMA ELU. Suurim väljakutse oli enda kohta (peamiste paradigmade) vaatenurga muutmine ja uue parema elu vastuvõtmine. 

Programmis sain aru, et ma saan ise ennast aidata! Kai on suurepärane juhendaja - minu jaoks tema kasuks otsustamisel sai määravaks tema EHEDUS!"

Kristiina Pomm

"TIRi õppimine oli minu jaoks elumuutev. See aitab endast väga sügavalt aru saada, näha, millised on piiravad mõttemustrid ning neid mõttemustreid muuta.

TIR aitas mul lõpuks näha, et ma ise teen oma elus valikud, mina ise loon endale selle elu, mida ma soovin. Kogu aeg oli olemas grupi ja Kai toetus."

 

BRONEERI TASUTA KÕNE SIIN

Oskused, strateegiad ja tööriistad, et
saada elult see, mida soovid 

3-kuuline mentorlusprogramm "TULEMUSLIK MÕTLEMINE" annab sulle samm-sammulised juhised, kuidas oma sisseharjunud mõttemustreid püsivalt muuta ja saavutada endale seatud eesmärgid.

#1: Väärt idee

Õpid, kuidas seada suuri eesmärke nii, et need tegelikult ka saavutad. See moodul ei ole eesmärkide saavutamise ABC - õpid seadma selliseid eesmärke, mis sind tõeliselt inspireerivad ja innustavad.

Enamik inimesi kipub püüdlema asjade poole, mida nad arvavad, et suudavad saavutada. Siin õpid selgeks põhimõtted, kuidas saavutada rohkemat, kui isegi soovida oskad.

#2: Lõhe teadmiste ja tegude vahel

Lõpeta planeerimine ja hakka tegema! Väga paljud inimesed käivad ühelt kursuselt teisele, loevad kümneid raamatuid ja kuulavad sadu inspireerivaid podcaste, kuid nende elus ei muutu mitte midagi!

Selles moodulis saad lõpuks aru, mida peaksid tegema, et päriselt kogutud teadmisi kasutama hakata ja tegutsema asuda.

#3: Sinu piiritu mõistus

Õpid õigesti kasutama oma meelt, et saavutada see, mida tegelikult soovid. Sinu harjumustest ja käitumismustritest on kujunenud paradigma, mis mõjutab väga suurel määral seda, mida tegelikult saavutad.

Õpid, kuidas oma mõtlemist muutes saad muuta ka oma tulemusi.

#4: Salapärane geenius

Selles moodulis saad teada idee, mida Bob Proctor on ise nimetanud oma suurimaks saladuseks ja kõige väärtuslikumaks ideeks, mida ta on kunagi õppinud.

Ainult selle idee rakendamine aitas minul oma sissetulekuid mitmekordistada.

 

BRONEERI TASUTA KÕNE SIIN

#5: Vabasta oma tõeline potentsiaal

Elus tuleb ikka ette perioode, kus asjad ei lähe nii nagu sooviksid.

Siin moodulis õpid oma mõtteid ja emotsioone kontrollima, et saavutada ükskõik millises olukorras see, mida sa tõeliselt soovid.

#6: Minapilt

Tulemused, mida sa oma elus saavutad, on otsene peegeldus sellest, mida endast sisimas tegelikult arvad.

Selles moodulis õpid nägema ennast sellisena, kelleks sa tegelikult saada tahad ja läbi selle hakkavad muutuma ka tulemused, mida tahad saavutada.

#7: Ületa hirmu piir

Hirm ja edasilükkamine on paljude unistuste täitumisel kõige suurem takistus.

Bob õpetab Sulle, kuidas hirm oma elust kõrvaldada ja kuidas oma mugavustsoonist väljuda, et saavutada erakordseid tulemusi...

#8: Soorituse vägi

Kui sageli juhtub sul nii, et lubad midagi teha, kuid siiski ei tee seda? Või usud, et miski on sulle kasulik, kuid valid siiski endale kahjuliku käitumisviisi?

Selles moodulis õpetab Bob, kuidas integreerida oma uskumused oma käitumisega.

 

BRONEERI TASUTA KÕNE SIIN

#9: Võlusõna

Selles moodulis õpid, kuidas muuta oma suhtumist nii, et saad asjadega hakkama olenemata sellest, mis su elus toimub.

Õige suhtumine on sinu mõtlemise, tunnete ja tegude kooslus.

#10: Kõige väärtuslikum isik

Siin õpid, kuidas olla suurepärane juht. Juht on keegi, kes teab, kuhu ta läheb, ja suudab teisi juhendada, et nad temaga kaasa läheksid.

Selleks, et olla teiste juht, pead kõigepealt uskuma, et seda oled - ja sellega siin moodulis tegeledki.

#11: Suhtle igaühega nende väärtust võimendades

Õpid, mida teha selleks, et inimesed tunneksid ennast pärast sinuga kohtumist paremini, kui nad enne seda kohtumist tundsid.

Kui õpid selle oskuse ära, siis suudad kokku panna maailma parima meeskonna.

#12: Mitmekordistades mõistust

Kohtud teiste TIR õpilastega ja saad nendega koos ideid põrgatada.

See sünergia, mis tekib teiste samal teel olevate inimestega mõtteid vahetades, aitab sul oma eesmärke oluliselt kiiremini saavutada.

Sa ei pea ootama aastaid, et tulemusi näha. Näed kohest mõju!

Selle programmi ainus eesmärk on aidata sul päriselt saada elus see, mida soovid, mitte niisama uusi teadmisi koguda. Tulemused tulevad tavaliselt väga kiiresti - ainuüksi esimene moodul “Väärt idee” on paljude jaoks täiesti murrangulise tähtsusega, ning programmi lõpuks märkad, et su mõtteviis on püsivalt ja täielikult muutunud.

Mida sa programmiga liitudes saad: 

 

  • 3-kuud Kai Oja grupiviisilist juhendamist

  • 12 moodulist koosneva Bob Proctori poolt loodud videoprogrammi

  • Üks korda nädalas toimub veebiseminar Kai Ojaga

  • Neli korda nädalas toimub nn koos õppimine, kus kohtute Zoom keskkonnas

  • Üks 1:1 kõne Kaiga

  • Kursus lõppeb grupi füüsilise kohtumisega 

  • Eksklusiivne ligipääs Kaile kõikide küsimuste lahendamisel

  • Töölehed ja teised toetavad materjalid nii eesti kui inglise keeles

  • Eluaegne juurdepääs programmile

  • Ligipääs privaatsele Facebooki kogukonnale

 

Olen KÕIKE seda, mida täna programmis “Tulemuslik mõtlemine” õpetan, ise päriselt kogenud ja oma elus rakendanud.

Broneeri minuga kõne ja aitan välja selgitada, kas see programm võiks olla sinu jaoks sobiv.

   BRONEERI TASUTA KÕNE SIIN