Kai Oja Consulting
Miks mõned inimesed on õnnelikud, teised mitte?

Kas usud, et õnn on meie enda teha? Kui paljud meist saavad öelda, et nad tunnevad end õnnelikuna? Õnnelik olemine hõlmab erinevate inimeste jaoks väga erinevaid aspekte. Mõnele peitub õnn väikestes asjades, mõnele ei too kogu maailma rikkused ka õnnetunnet.

Mis teeb Sind õnnelikuks? Millised tegurid ja komponendid on Sinu elus olulised? Mis tekitab Sinu jaoks tunde, et oled tõeliselt õnnelik? Mis on Sinu õnnevalem?

See kõik on väga individuaalne, kuid üks võtmetegur, mis eristab õnnelikke inimesi, on nende oskus elada vastavalt oma väärtustele, olla pidevas arengus ja inimesena kasvada. Me oleme kõik sündinud selleks, et kasvada ja areneda ning et elada täisväärtuslikku elu, mis on meie soovide ja väärtustega kooskõlas.

Kuid paljud meist isegi ei tea, mida nad päriselt tahavad? Kui paljudele on pelgalt mõte mugavustsoonist väljaastumisest ärevusttekitav, samas salamisi soovides midagi muud, midagi palju enamat kui see vana tuttav orav rattas tunne?

Vastus peitub selguse loomises selle kohta, mida Sa päriselt tahad – kuidas Sa tahad end tunda ja millist elu kogeda. Kui Sul on selge arusaam sellest, mida Sa väärtustad ja mida oma elult soovid, siis oskad ka teha teadlikke valikuid ning suunata oma energia asjadele, mis on Sinu jaoks tõeliselt olulised ja mis toetavad õnneliku ja täisväärtusliku elu elamist.

Et panna alus sellele, et tunneksid end järjest õnnelikuma ja rahulolevamana, kutsun Sind oma tasuta viiepäevasele kursusele. Aitan Sul luua selgust selles, mida Sa tõeliselt tahad, jagan strateegiaid, kuidas seda saavutada ning paneme koos paika just Sinu unikaalse õnnevalemi.

Loon oma õnnevalemi

Et Su unistused täituksid!

Oja logo