Kai Oja Consulting
Levinud valearusaamad vs Sina

Täna tahan natuke müüte kummutada. Valearusaamadega võidelda. Mõtteviiside üle mõtiskleda.

Järjest enam näen oma vägevate klientide seas neid, kes on tegelikult juba nii suure arenghüppe teinud ja avastanud endas potentsiaali, mida nad ei ole varem niimoodi tunnetanud. Siiski tunnevad nad, et vaatamata kõikidele saavutustele, et nad ei ole veel päris valmis selleks järgmiseks sammuks. Sest on vaja ikka midagi veel enne ära teha. Ja siis veel midagi. 

See on välise keskkonna poolt kujundatud mõtteviis. Sest tegelikult on vaja hakata tegevusi ellu viima. Valmisolek natuke paradoksaalne. Mõnes mõttes ei ole me kunagi valmis ja teisest küljest on meil juba kõik olemas, mida vaja. Ehk siis jah, Sa oled valmis selleks järgmiseks suureks sammuks! Kui ei usu, siis vaata üle õla tagasi ja võrdle end oma aastataguse versiooniga – kas Sa ei ole mitte juba nii palju saavutanud?

Samas on ka palju neid, kes arvavad, et piisab vaid kursuse läbimisest ja ongi linnuke kirjas. Tehtud! Sellegipoolest, see linnuke seal tabelis ilma järgmise sammuta ei loo tõelist muutust ja stagnatsiooni jäämine ei paku tegelikult mingit rahuldustunnet. Sest me oleme loodud arenema ja kasvama, sellel ei ole lõpp-punkti. Eneseareng on elukestev. 

Sina, imeline hing, kes Sa juba panustad endasse. Oled enesearenguteel juba mõnda aega, osaled kursustel, teed samme. Sa oled suurt tunnustust väärt! Oled õigel teel. Nii nagu modernses, innovaatilises tehnikamaailmas on täiesti elementaarne pidev areng, nii oled ka Sina pidevalt täiustuv mudel, mis muutub üha paremaks. 

Olenemata sellest, kas ja mida oled juba saavutanud, kui tunned endas pakatamas veel suuremat potentsiaali, siis kuula seda sisetunnet. Vali areneda ja end täiustuda igas eluetapis, sest selles peitub sügava rahuldustunde võti. 

Veel praegu võtan vastu avaldusi just sellisesse gruppi, mille moodustavad end täiesti uuele tasemele viia soovijad. See on imeline võimalus teha üks võimas arenguhüpe, saada osa võimsast grupienergiast ja luua inspireerivaid kontakte.


Seega kui oled valmis endasse päriselt panustama ja end uuele tasemele viima, siis kutsun Sind osalema oma kahenädalasel elumuutval kursusel “Väärt idee“. 

Liigun uuele tasemele

Sügavalt rahulduspakkuva elu loomist Sulle!

 

Oja logo