Kai Oja Consulting
Kuidas siis, kui kõik kasvab üle pea?

Ettevõtlike ja hakkajate inimeste elu on põnev - nad kohtuvad huvitavate inimestega, sõlmivad häid tutvusi, saavad osa olukordadest, mis neile edukat tulevikku ennustab. Neil on alati käsil sära silmisse toovad projektid ja nad kogu aeg tegelevad millegagi ning nende elus toimub järjepanu midagi vägevat.

Kõlab kui kadestusväärne elu?

Siiski…
Kui juhtud ise selline inimene olema, tead täpselt, et see ilu on näiline. Oled Sa ettevõtte omanik või muidu ühiskondlikult aktiivne, tabad end korduvalt tunnistamast, et käsilolevaid asju on palju, liiga palju ning tekib tunne, et rabeled end lõhki… 

Tunned end kui seitsme peaga lohega võitlemas - raiud ühe pea maha, kasvab kohe kaks asemele. 

Kogu selle virr-varri sees püüad leida lahendusi, kuidas end aidata - püüad ühtmoodi ja teistpidi, aga tulemusi ei tule. Ikka oled kui lohevõitleja oma liiga paljude ootel asjadega.

Ja siis tuleb keegi ja räägib eneseabi ning enesearengu koolitustest. Sa tunned, et ei pea oma päevakavale isegi peale vaatama, et mõista, et Sul pole selleks aega. 

Kuid just SELLE AJA peaksid Sa oma tihedast päevakavast leidma. Oled ju kuulnud ütlust, et enne kui saad aidata teisi, pead aitama iseennast. Sinust on vähe kasu, kui oled läbipõlenud ja võimetu tegema suuri ja vajalikke asju. 
Mõtle sellele!

Sa ei peagi leidma aega igal kõnetaval koolitusel või seminaril osalemiseks, piisab sellest, mis Sulle päriselt abiks on. Sellest, mis näitab Sulle, kuidas olla rahulolev ja õnnelik tehes neid asju, mida just Sina teha tahad. Ja kõige selle juures hoida fookust ning jääda iseendaks.

Võta minuga ühendust!
Räägime sellest, mis on Sinu eesmärgid elus, millele soovid keskenduda ja kuidas tegelikult elada. Ja mina räägin Sulle, kuidas saan Sind aidata, et saaksid seda kõike ilma, et peaksid mitme eest rabelema.

Broneeri aeg TASUTA vestluseks siin

 

Pildid / - Oja_logo