Kas tead, mis on Sinu suurim rikkus?

"Iga mõte, mida meeles hoitakse, mida rõhutatakse, mida kardetakse või austatakse, hakkab kohe võtma kõige mugavamat ja sobivamat vormi.”
Andrew Carnegie 


Sa osaled minu tasuta kursustel, võib-olla ka kellegi teise kursustel ja pärast iga läbitud kursust pakatad energiast ja teotahtest. See tekitab Sinus korraks küll hea tunde, aga Sa ei oska seda püsivaks muuta ning üsna pea avastad end taas vanast kohast. Saa teada, kuidas Su mõistus töötab, et muuta see hea tunne püsivaks.

Kas Sina tead, mis on see rikkus, millest kõik siin maailmas räägivad? 
See on Sinu mõistus, see piiritu mõistus, mis meil kõigil kasutada on. Ja Sulle on antud mõtlemisvõime, et Sa saaksid sügavuti mõelda ja teha elus valikuid. Sul pole õrna aimugi, milliste tulemusteni võib mõtlemine Sind viia… Ja kui aus olla, siis ei ole ka mul õrna aimugi, mis kõik võib võimalik olla, tean vaid, et liigun nüüd iga päev selle poole, sest ma õpin iseennast iga päev. 

Mõtlemine muudab elu. See võib tunduda mõningase liialdusena või ehk isegi muinasjutuna, aga kui Sa hakkad õppima ja päriselt mõtlema, siis saad aru, et see pole liialdus ja see pole muinasjutt. See on tõelisus. 

Kas Sa oled valmis avastama kui piiritu Su mõistus on? 
Kas Sa oled valmis kasutama oma mõistust oma elu loomiseks? 
Kui jah, siis osale “Väärt idee” kursusel. 

Kirjuta info@kaioja.com ja me saadame Sulle rohkem infot. Aga kirjuta ainult siis, kui Sa päriselt soovid oma elu muuta ja ise oma elu luua.

 

Pildid / - Oja_logo